• ९ असार २०८१, आईतवार
  •      Sun Jun 23 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेपाल–चीनबीचको सम्बन्ध नयाँ उचाइमा पुगेको छ: उपाध्यक्ष घिमिरे ★   लैंगिक समानता घरबाटै सुरु गरौ, लैंगिक हिंसा अन्त्य गरौ ★   ‘मिस ग्राण्ड नेपाल-२०२४’को आवेदन खुला ★   गाग्रीमा पानी ओसार्ने समस्या समाधान हुन्छः खानेपानीमन्त्री राई ★   शहरी विकास मन्त्रालयको बजेट असन्तुलित रहेको भन्ने भनाईमा सत्यता छैनः मन्त्री बुढा ★   वैदेशिक रोजगारीमा जाने ९६ प्रतिशत नागरिक ठगिएका छन्, टुलुटुलु हेरेर बस्न सक्दिनँः मन्त्री अर्याल ★   दक्षिणी मेक्सिकोमा एक हप्ताभित्र दुई नगर प्रमुखको हत्या ★   टी–२० विश्वकपको इतिहासमा पहिलो खेल खेलेका वेस्ट इन्डिज र दक्षिण अफ्रिका भिड्दै ★   जिबी राईलाई पक्राउ गर्ने नियत गृहमन्त्रीको छैन: प्रकाशशरण महत ★   प्रधानमन्त्री बलियो हुनुहुन्छ, उहाँकै कमाण्डमा देश अघि बढ्छ: महेश बर्तौला

शताब्दीकै सबैभन्दा विलासी विवाह आयोजना गर्ने दुलहा अहिले जेलमा, जान्नुहोस कारणएजेन्सी । मेडेलिन ब्रोकवे र ज्याकब लाग्रोनको विवाहलाई ‘शताब्दीको सबैभन्दा विलासी विवाह’ भनिएको थियो । यस विवाहमा भएको खर्चको बारेमा थाहा पाएपछि मात्र यो विवाहलाई शताब्दीको विवाह किन भनिएको हो भन्ने कुरा बुझ्न सकिन्छ । यसको अनुमानित लागत ५६ मिलियन (७० अर्व बढी) थियो ।

यो जोडी रातारात इन्टरनेट सनसनी बन्यो । पेरिसको भर्साइल्स प्यालेसमा पाँचदिने भव्य महोत्सवमा ‘मारून ५’ म्युजिक ब्याण्डले निजी संगीत कार्यक्रम पनि प्रस्तुत गरेको थियो । यस विवाहमा सबैजना रातभर बस्ने प्रबन्ध मिलाइएको थियो ।

दुलही मेडलिन ब्रोकवे रातारात स्टार बनिन् र मानिसहरूले उनलाई फरक चरित्रले हेरे । तर, भाइरल भएको यो भव्य विवाहमा दुलहा र दुलहीका लागि समस्या खडा भएको छ । २९ वर्षीय दुलहा ज्याकब लाग्रोनले अहिले गम्भीर आपराधिक आरोपको सामना गरिरहेका छन् ।

द न्युयोर्क पोस्टको रिपोर्ट अनुसार दुलहीले ब्रोकवेको इन्स्टाग्राम र टिकटक एकाउन्ट डिलिट गरिसकेकी छिन् । यो अचानक परिवर्तनको कारण कानूनी समस्या हो जसमा दुलहा लाग्रोन फसेको छ । ब्रोकवे जो कार डीलरशिपको एक धनी परिवारकी हुन् । अब उनको श्रीमान्को सम्भावित आजीवन कारावासको सामना उनले गर्नुपर्नेछ ।

दुलहा ज्याकब लाग्रोन विरुद्धको आरोप मार्च १४ मा टेक्सासमा भएको घटनाबाट आएको हो । वेस्टवर्थ गाउँका पुलिस अधिकारीहरूका अनुसार, लाग्रोनलाई शारीरिक आक्रमणको आरोप छ । उनीमाथि एक सरकारी कर्मचारीमाथि अभद्र व्यवहार गरेको अभियोग लगाइएको छ जुन
जुन टेक्सासमा पहिलो डिग्रीको अपराध हो ।

द न्यूयोर्क पोस्टको रिपोर्टका अनुसार लाग्रोनले जानीजानी अफिसरहरूलाई शारीरिक आक्रमणको धम्की दिएको र आक्रमणको क्रममा बन्दुक प्रयोग गरेको आरोप लगाइएको छ । जेलजीवनको सम्भावनाको सामना गर्दै लाग्रोन नोभेम्बर ३० मा फोर्ट वर्थको टारन्ट काउन्टी कोर्टहाउसमा देखा परे । अदालतको फैसला भने आउन बाँकी छ ।