• १० असार २०८१, सोमबार
  •      Mon Jun 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   भ्रष्टाचारबिरुद्ध अझ निर्मम बन्न सरकारलाई सांसद गैरेको आग्रह ★   संसद् सचिवालयका कर्मचारीका माग पूरा गर्न सरकारको ध्यानाकर्षण ★   छाउपडी लगायतका कुप्रथा अन्त्यका लागि कानुन बनाउन समिति बनाईने ★   वित्तीय हस्तान्तरण गरिएका कार्यक्रम कार्यान्वयनका लागि प्रदेश तहको समन्वय प्रणाली विकास गर्नुपर्छ: मन्त्री चौधरी ★   हारपछि कप्तान पावेलले निराश बन्दै भने – हामी ट्रफी जित्न… ★   सांसद पौडेलको प्रश्न: देश सरकारले चलाइरहेको छ की अन्त कतैबाट चलेको छ? ★   किसानलाई ६४ हजार डालेघाँसका बिरुवा वितरण ★   ढुङ्गेधारा छ, पानी छैन ★   बेनीमा मौसम मापन केन्द्र स्थापना ★   भरतपुर महानगरपालिकाको बजेट ६ अर्ब ५५ करोड

म्यान्चेस्टर युनाइटेडलाई उसकै घरेलु मैदानमा बर्नमाउथले तीन गोल ठोक्योएजेन्सी । इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबलमा म्यान्चेस्टर युनाइटेडले लज्जास्पद हार ब्यहोरेको छ ।

गएराति भएको खेलमा युनाइटेड बर्नमाउथसँग आफ्नै घरेलु मैदान वल्र्ड ट्राफोर्डमा ३–० गोलले पराजित भएको हो ।

यता बर्नमाउथलाई सहज जित दिलाउन खेलको ५ औं मिनेटमा डोमिनिच सोलान्के, ६८ औं मिनेटमा फिलिप बिलिङले र ७३ औं मिनेटमा मार्कोस सेन्सेइले गोल गरे ।

यो नतिजासँगै युनाइटेड १६ खेलबाट २७ अंकका साथ तालिकाको छैटौं स्थानमा छ भने बर्नमाउथ १९ अंकका साथ १३ औं स्थानमा छ ।