• ११ असार २०८१, मंगलवार
  •      Tue Jun 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   चन्द्रमाको सतहबाट नमूना लिएर पृथ्वीमा फर्कियो चीनको यान ★   नेपालमा अष्ट्रेलियन लगानी ल्याउन पहल गर्छु: वाणिज्यदूत शर्मा ★   झलनाथ खनाल स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानका पदाधिकारी बिरुद्धको मुद्दा: सचिव र मेयरलाई सफाई ,अरु दोषी ठहर ★   ‘इट्स माइ शो’को विषयबारे अनमोलले के भने ? ★   अन्तर्राष्ट्रिय ‘मैथिली फिल्म फेस्टिभल’ सुरु ★   समाजवादी आन्दोलनको नयाँ प्रवाह शुरु भएको छः झलनाथ खनाल ★   गलत प्रवृत्तिका विरुद्धमा नयाँ सांस्कृतिक जागरण पैदा गर्न आवश्यकः अध्यक्ष नेपाल ★   महाकालीको कटान रोक्न कुतियाकबरमा जैविक तटबन्ध ★   आन्तरिक वा बाह्य ऋण उत्पादनमूलक क्षेत्रमा खर्च गर्छौँ: अर्थमन्त्री पुन ★   करेन्ट लागेकालाई बचाउन खोज्नेको मृत्यु, अर्का घाइते

ओछ्यानमा बसेर खाना नखानुहोस्, निद्राको समस्याले सताउलासांकेतिक तस्बिर

एजेन्सी । वास्तुशास्त्रको महत्व सबैलाई थाहा छ । वास्तु टिप्सबाट घरको नकारात्मक प्रभाव सजिलै हटाउन सकिन्छ भनिन्छ ।

तर, कहिलेकाहीँ हाम्रो जीवनमा साना साना गल्तीहरू वास्तु दोषको ठूला कारण बन्छन् । आज हामी तपाईलाई ती गल्तीहरुको बारेमा बताउनेछौँ, जसका कारण तपाई होसियार हुन सक्नुहुन्छ ।

ओछ्यानमा बसेर खाना नखानुहोस्
वास्तुशास्त्र अनुसार ओछ्यानमा बसेर खाना खानु हुँदैन । खाना सधैं खाने टेबलमा वा भुइँमा बसेर खानुपर्छ । सुत्ने कोठामा वा ओछ्यानमा बसेर खाना खाँदा माता लक्ष्मी क्रोधित हुन्छिन् । साथै निद्राको समस्या पनि सामना गर्नुपर्ने हुन्छ ।

राति भान्सा सफा राख्नुहोस्
राति सुत्नु अघि आफ्नो भान्सा सफा गर्नुहोस् । साथै भाँडाकुँडा धुने निश्चित गर्नुहोस्, त्यसो नगर्नेलाई माता अन्नपूर्ण रिसाउँछिन् । साथै उनीहरुको घरमा लक्ष्मीको वास छैन ।

बेलुका सुत्नु हुँदैन
वास्तुशास्त्र अनुसार बेलुकी सुत्नु अत्यन्तै अशुभ मानिन्छ । यसो गर्नेहरूले सधैं आर्थिक संकटको सामना गर्नुपर्छ । यसबाहेक, तिनीहरूको घरमा सधैं गरिबी व्याप्त हुन्छ ।