• ७ असार २०८१, शुक्रबार
  •      Fri Jun 21 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   रास्वपाको चियापान कार्यक्रममा शीर्ष नेताहरु– तस्बिरहरु ★   कर्नाटक प्रहरीको खुलासाः प्रमाण नष्ट गर्नका लागि दर्शनले साथीसँग ४० लाख रुपैयाँ लिए ★   ग्लोबल आइएमई बैंकका ग्राहकलाई आरुष लाइफस्टाइल हस्पिटलमा ३० प्रतिशतसम्म छुट ★   वातावरण व्यवस्थापनमा तीन प्रतिशत बजेट विनियोजन गर्दै चन्द्रागिरि नगरपालिका ★   पृथ्वीराजमार्गको थर्पु–खैरेनीटार खण्ड एकतर्फी सञ्चालनमा ★   योगलाई धर्म र जातमा सिमित गर्नु हुँदैनः अध्यक्ष ओली ★   जब पृथ्वीमा १०–२० लाख वर्षसम्म लगातार पानी परिरहन्थ्यो ★   ९० दशककी ‘सोनपरी’ आजभोलि के गर्दैछिन् ? ★   डेल्टा कम्प्लेक्समा भएको आगलागीबाट ५० करोड क्षतिको अनुमान ★   शासकीय सुधारका लागि संविधान संशोधनमा जानुपर्छ: पूर्वप्रधानमन्त्री डा भट्टराई (अन्तरवार्ता)

घरमा लुटपाट गर्न गएको चोर सिगार पिएर निदाएपछि…सांकेतिक तस्बिर

एजेन्सी । चीनको युनान प्रान्तमा एक चोरले घरधनीलाई जगायो र चोर समातियो । घर भित्र पसेपछि चोर मालिक सुत्न पर्खिरहेको थियो तर उसले सिगार तान्यो र आफैं सुत्न थाल्यो ।

उनलाई घुरेको देखेपछि परिवारले छक्क परे र प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । प्रहरीले घटनास्थल पुगेर चोरलाई पक्राउ गरेको छ । जब चोर चोरी गर्न घर भित्र पस्यो, उसको अल्छी बानीले धोका दियो । साउथ चाइना मर्निङ पोस्टका अनुसार यो मामिला दक्षिण पश्चिम चीनको हो ।

समाचार अनुसार चोर चोरी गर्न घर भित्र पसे । तर घरधनीकी श्रीमती ताङ चर्को घुरेको आवाजले ब्युझिइन् । ताङले सुरुमा छिमेकबाट आवाज आएको सोचिन्, तर जब उनी आफ्नो बच्चाको दूधको बोतल धुन आफ्नो कोठाबाट बाहिर निस्किन्, उनले आफ्नै घरको अर्को कोठाबाट आवाज आएको देखिन् ।

ताङले अर्को कोठामा गएर भुइँमा सुतिरहेको एक व्यक्ति भेट्टाइन् । उनले तत्कालै श्रीमानलाई उठाएर प्रहरीलाई बोलाइन् । प्रहरीले घटनास्थल पुगेर चोरलाई पक्राउ गरेको छ । चोरको नाम याङ रहेको बताइएको छ ।