• ११ असार २०८१, मंगलवार
  •      Tue Jun 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   प्रधानमन्त्रीको आवाजलाई नै नसुनि बजेट पारित भयो: सांसद खतिवडा ★   केदार कार्कीको रिट खारेज, मुख्यमन्त्रीमा हिक्मत कार्कीको निरन्तरता ★   बजेट शतप्रतिशत कार्यान्वयन गर्न सरकारले सामथ्र्य देखाउनुपर्छ: प्रमुख सचेतक बर्तौला ★   टेलिभिजन शोमा गरेको टिप्पणीलाई लिएर स्वस्तिमा र साम्राज्ञीले मागे जसितासँग माफी ★   अस्पताल भर्ना भएपछि पानी सङ्कटको विषयमा जारी भारतिय जलमन्त्रीको भोक हडताल समाप्त ★   आयकर ऐनको दफा ५७ लगानी प्रोत्साहनका लागि संशोधन गरिएको हो: अर्थमन्त्री पुन ★   बलिउड स्टारको पारिश्रमिक लगातार बढेपछि अनिल कपुरले दिए फ्रिमा काम गरेको उदाहरण ★   धनराजको घोषणा: मैले एक रुपैयाँ पनि भ्रष्टाचार गरेको प्रमाण ल्याए राजनीति छोड्छु ★   गगनको टिप्पणी: म जादुगर हो भनेको जस्तो गरी यताउति उफ्रिने काम प्रधानमन्त्रीलाई छोडिदिउँ ★   नेप्से परिसूचक पाँच दशमलव ६० अङ्कले बढ्यो

अमेरिकी राजदूत थम्पसनबाट मुस्ताङ क्षेत्रमा पदयात्रा- फोटो फिचरकाठमाडौं । नेपालका लागि अमेरिकी राजदूत डिन थम्पसनले मुस्ताङ क्षेत्रमा पदयात्रा गर्नुभएको छ ।

राजदूत थम्पसन र अमेरिकी दूतावासका सहकर्मीरूले मुस्ताङको अद्भुत मार्गहरूबाट पैदल यात्रा गर्दै अद्वितीय सांस्कृतिक स्थलहरू नियाल्ने र आदिवासी समुदायहरूसँग भेट गर्ने मौका प्राप्त गर्नुभएको दूतावासले जनाएको छ ।

राजदूत थम्पसनको मुस्ताङको पहिलो यात्रा विभिन्न धार्मिक पृष्ठभूमिका स्थानीय समुदायका सदस्यहरूसँग भेटघाट, अमेरिकी राजदुत सांस्कृतिक संरक्षण कोषको परियोजना क्षेत्रहरूको भ्रमण गर्नुका साथै स्वादिष्ट स्थानीय खानाको आनन्द लिनमा केन्द्रित रहेको पनि दूतावासले जनाएको छ ।