• १३ आश्विन २०८०, शनिबार
  •      Sat Sep 30 2023
  •   Unicode
Logo

जब सडकमै बग्न थाल्यो २२ लाख लिटर रक्सी… (भिडियोसहित)एजेन्सी । पोर्चुगलको साओ लोरेनो डे बैरोमा एउटा अनौठो घटना देखिएको छ । वास्तवमा आइतबार सडकमा रेड वाइनको खोला बग्न थाल्यो, जुन देखेर मानिसहरु छक्क परेका थिए ।

यसको भिडियो पनि सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भइरहेको छ, जहाँ लाखौं लिटर रेड वाइन सडकमा बगिरहेको छ । बहाव यति बलियो थियो कि धेरै घरको भूइँतला पनि रेड वाइनले भरिएको थियो ।

अमेरिकी सञ्चारमाध्यमका अनुसार २२ लाख लिटरभन्दा बढी रेड वाइन भएको ट्याङ्की फुटेपछि सडकमा रेड वाइन बग्न थाल्यो । यो प्रवाह नजिकैको खोलातर्फ तीव्र गतिमा सर्न थालेपछि समस्या उत्पन्न भयो । रेड वाइनको बहाव यति धेरै थियो कि घरको भूइँतला पनि भरियो ।

घटनाको जानकारी पाएपछि दमकलले शर्टीमा नदी मदिराको खोलामा परिणत हुनुअघि नै कारबाही थालेको थियो । रेड वाइनको बहावलाई नजिकैको खेततर्फ प्रवाहित गरियो । लेभिरा डिस्टिलरीले घटनाको लागि माफी मागेको छ भने क्षति र मर्मत लागतको पूर्ण जिम्मेवारी लिएको छ ।