• १३ आश्विन २०८०, शनिबार
  •      Sat Sep 30 2023
  •   Unicode
Logo

सपनामा उँट, सर्प र हात्ती देखेमा के फल मिल्छ ?एजेन्सी । राती सुत्दा सपना देख्नु प्राकृतिक प्रक्रिया हो । हरेक मानिसले कुनै न कुनै सपना देख्छन् । सपना विज्ञानका अनुसार सपनामा देखिएका वस्तु वा घटनाले हाम्रो भविष्यको बारेमा केही संकेत दिन्छ । यी संकेत शुभ वा अशुभ हुन सक्छन् ।

सपनामा हात्ती देखेमा
सपनामा हात्ती देख्नु निकै शुभ मानिन्छ । यस प्रकारले माता लक्ष्मीको आगमनको संकेत गर्दछ । हात्तीलाई लक्ष्मीको प्रतीक मानिन्छ । अर्कोतर्फ, सपनामा हात्तीको बथान देख्नुको अर्थ तपाईको धनमा वृद्धि हुँदैछ ।

घोडासँग सम्बन्धित सपना
सपना विज्ञानका अनुसार सपनामा घोडा देख्नु पनि निकै शुभ मानिन्छ । यसले सौभाग्य प्राप्तिको संकेत गर्दछ । सपनामा घोडा दौडिरहेको देखियो भने यो तपाईको प्रगतिको संकेत हो । अर्कोतर्फ सपनामा घोडाको नाल देखिएमा पनि शुभ मानिन्छ । यदि तपाई सपनामा घोडा चढ्दै हुनुहुन्छ भने यो सपना पनि निकै शुभ मानिन्छ । यसको मतलब छिट्टै धन प्राप्त हुनेछ ।

सपनामा उँट देखेमा
सपना विज्ञानका अनुसार यदि कुनै व्यक्तिले सपनामा ऊँट देख्यो भने यसको अर्थ आगामी दिनमा उसको करियरमा प्रगति हुने सम्भावना हुन्छ । यससँगै उसले पैसा पनि पाउन सक्छ ।

सर्पसँग सम्बन्धित सपना
सपनामा सर्प समातेको देख्नुभयो भने यस्तो सपनालाई सपनाको पुस्तकमा धेरै शुभ मानिएको छ । यो सपना को अर्थ हो कि तपाईं आगामी समय मा धन प्राप्त गर्न सक्नुहुन्छ । साथै, यो सपनाले संकेत गर्दछ कि चाँडै तपाईको सबै समस्याहरू हट्दैछन् ।