• २१ मंसिर २०८०, बिहीबार
  •      Thu Dec 7 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   प्रमुख अतिथि नपाएर नेपाल बार हैरानीमा ! ★   एनसेल प्रकरण: समिति बनाएर अध्ययन गर्नेकुरा बेकारको नाटक: सभापति लामिछाने ★   एनसेलबारे ४८ घण्टाभित्र धारणा सार्वजनिक गर्न सरकारलाई निर्देशन ★   नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरण: खाणको निवेदनमा मङ्सिर २८ मा सुनुवाइ ★   चीनद्वारा कार्बनडाइअक्साइड उत्सर्जन उच्च रहेका पाइलट सहरहरूको सूची जारी ★   बैतडीका प्रतापलाई डिशहोमको ‘हरेक हप्ता सुपरस्टार सिजनकै मेगास्टार’ को पुरस्कार ★   बल ह्यान्डलिङका कारण आउट भए बंगलादेशका मुस्फिकुर ★   विराटनगर आगलागी अपडेट: मृत्यु हुनेको संख्या दुई पुग्यो ★   बाजुराकी रोकायाले बाटोमै जन्माइन् बच्चा ★   बक्स अफिसमा ‘एनिमल’को धमाका: ५ सय करोड नजिक

एमाले सिन्धुपाल्चोक अध्यक्षमा कमल नेपालकाठमाडौँ । नेकपा एमाले सिन्धुपाल्चोकको अध्यक्षमा कमल नेपाल सर्वसम्मत भएका छन । 

यस्तै, उपाध्यक्षमा रामचन्द्र बस्नेत, सचिव बिस्णुमणी आचार्य र उपसचिवमा शुशीला पाख्रिन र चिरन तामाङ सर्वसम्मत भएका छन् । 

अध्यक्ष मण्डलले जिल्ला अधिवेशनको पादधिकारीको टुंगो लगाएको हो । 

सिन्धुपाल्चोकमा गत पुस २३ गते अधिवेशनको उद्घाटन भएको भए पनि नेतृत्व चयनको प्रकिया भने रोकिएको थियो ।