• ११ असार २०८१, मंगलवार
  •      Tue Jun 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   चन्द्रमाको सतहबाट नमूना लिएर पृथ्वीमा फर्कियो चीनको यान ★   नेपालमा अष्ट्रेलियन लगानी ल्याउन पहल गर्छु: वाणिज्यदूत शर्मा ★   झलनाथ खनाल स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानका पदाधिकारी बिरुद्धको मुद्दा: सचिव र मेयरलाई सफाई ,अरु दोषी ठहर ★   ‘इट्स माइ शो’को विषयबारे अनमोलले के भने ? ★   अन्तर्राष्ट्रिय ‘मैथिली फिल्म फेस्टिभल’ सुरु ★   समाजवादी आन्दोलनको नयाँ प्रवाह शुरु भएको छः झलनाथ खनाल ★   गलत प्रवृत्तिका विरुद्धमा नयाँ सांस्कृतिक जागरण पैदा गर्न आवश्यकः अध्यक्ष नेपाल ★   महाकालीको कटान रोक्न कुतियाकबरमा जैविक तटबन्ध ★   आन्तरिक वा बाह्य ऋण उत्पादनमूलक क्षेत्रमा खर्च गर्छौँ: अर्थमन्त्री पुन ★   करेन्ट लागेकालाई बचाउन खोज्नेको मृत्यु, अर्का घाइते

यी हुन् इन्स्टाग्राममा सबैभन्दा बढी ‘फलो’ गरिएका फुटबलरएजेन्सी । सामाजिक सञ्जालमा फुटबलरहरुबारे अपडेट लिन तथा आफ्नो स्टार खेलाडीलाई विश्वभरबाट उनका फ्यानहरुले फलो गरेका हुन्छन् । अर्कोतर्फ ती खेलाडीले भने सामाजिक सञ्जालमा एक पोस्ट गरेबापत मनग्य आम्दानी पनि गर्छन् ।

सामाजिक सञ्जाल इन्स्टाग्राममा पनि ती खेलाडीहरुको लाखौं फलोअर्सहरु हुन्छन् । यसैबीच यहाँ इन्स्टाग्राममा सबैभन्दा धेरै फलो गरिएका शीर्ष १० खेलाडीबारे जानौं ।

१. क्रिस्टियानो रोनाल्डो – ६०० मिलियन


२. लियोनल मेसी – ४८२ मिलियन


३. नेयमार – २११ मिलियन


४. केलियन एम्बाप्पे – १०७ मिलियन


५. करिम बेन्जेमा – ७३ मिलियन


६. मार्सेलो – ६४ मिलियन


७. मोहम्मद सलाह – ६१ मिलियन


८. पाउल पोग्बा – ६० मिलियन


९. सर्जियो रामोस – ५९ मिलियन


१०. पाउलो डिबाला – ५७ मिलियन