• ९ असार २०८१, आईतवार
  •      Sun Jun 23 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेपाल–चीनबीचको सम्बन्ध नयाँ उचाइमा पुगेको छ: उपाध्यक्ष घिमिरे ★   लैंगिक समानता घरबाटै सुरु गरौ, लैंगिक हिंसा अन्त्य गरौ ★   ‘मिस ग्राण्ड नेपाल-२०२४’को आवेदन खुला ★   गाग्रीमा पानी ओसार्ने समस्या समाधान हुन्छः खानेपानीमन्त्री राई ★   शहरी विकास मन्त्रालयको बजेट असन्तुलित रहेको भन्ने भनाईमा सत्यता छैनः मन्त्री बुढा ★   वैदेशिक रोजगारीमा जाने ९६ प्रतिशत नागरिक ठगिएका छन्, टुलुटुलु हेरेर बस्न सक्दिनँः मन्त्री अर्याल ★   दक्षिणी मेक्सिकोमा एक हप्ताभित्र दुई नगर प्रमुखको हत्या ★   टी–२० विश्वकपको इतिहासमा पहिलो खेल खेलेका वेस्ट इन्डिज र दक्षिण अफ्रिका भिड्दै ★   जिबी राईलाई पक्राउ गर्ने नियत गृहमन्त्रीको छैन: प्रकाशशरण महत ★   प्रधानमन्त्री बलियो हुनुहुन्छ, उहाँकै कमाण्डमा देश अघि बढ्छ: महेश बर्तौला

महिला विश्वकप फुटबल : फ्रान्स र कोलम्बिया क्वाटरफाइनलमा प्रवेशफ्रान्सेली महिला फुटबल टोलीका सदस्यहरू गोलको खुशी साट्दै ।

काठमाडौं: अस्ट्रेलिया र न्यूजील्यान्डको सहआयोजनामा जारी महिला विश्वकप फुटबल अन्तर्गत आज भएका खेलमा फ्रान्स र कोलम्बिया विजयी हुँदै क्वाटरफाइनलमा प्रवेश गरेका छन् ।

फ्रान्सले मोरक्कोलाई ४–० गोल अन्तरले सहजै पराजित गरेको थियो । फ्रान्सका लागि १५औं मिनेटमा काडीडियाटाउ डियानीले पहिलो गोल गरेकी थिइन् । त्यसपछि २० औं मिनेटमा केन्जा डालीले फेरि अर्को गोल गरिन् ।
त्यसपछि दुई गोल युजिन सोमरले २३ र ७० औं मिनेटमा गरेकी थिइन् ।

अर्को खेलमा कोलम्बियाले जमैकालाई १–० गोल अन्तरले पराजित गरेको थियो । कोलम्बियाका लागि एक मात्र गोल काटालिना उस्मेले ५१औं मिनेटमा गरेकी थिइन् ।

गोलको खुशी साट्दै कोलम्बियाली टोली ।

आजको खेलसँगै क्वाटरफाइनलका खेलहरुको समीकरण पूरा भएको छ ।

अब आउँदो शुक्रबार र शनिबार क्वाटरफाइनलका खेलहरु हुनेछन् । पहिलो खेल स्पेन र नेदरल्यान्ड्स, दोस्रो खेल जापान र स्वीडेन, तेस्रो खेल अस्ट्रेलिया र फ्रान्स तथा चौथो खेल इङल्यान्ड र कोलम्बिया बीच हुनेछ । एजेन्सी