• ११ असार २०८१, मंगलवार
  •      Tue Jun 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   प्रधानमन्त्रीको आवाजलाई नै नसुनि बजेट पारित भयो: सांसद खतिवडा ★   केदार कार्कीको रिट खारेज, मुख्यमन्त्रीमा हिक्मत कार्कीको निरन्तरता ★   बजेट शतप्रतिशत कार्यान्वयन गर्न सरकारले सामथ्र्य देखाउनुपर्छ: प्रमुख सचेतक बर्तौला ★   टेलिभिजन शोमा गरेको टिप्पणीलाई लिएर स्वस्तिमा र साम्राज्ञीले मागे जसितासँग माफी ★   अस्पताल भर्ना भएपछि पानी सङ्कटको विषयमा जारी भारतिय जलमन्त्रीको भोक हडताल समाप्त ★   आयकर ऐनको दफा ५७ लगानी प्रोत्साहनका लागि संशोधन गरिएको हो: अर्थमन्त्री पुन ★   बलिउड स्टारको पारिश्रमिक लगातार बढेपछि अनिल कपुरले दिए फ्रिमा काम गरेको उदाहरण ★   धनराजको घोषणा: मैले एक रुपैयाँ पनि भ्रष्टाचार गरेको प्रमाण ल्याए राजनीति छोड्छु ★   गगनको टिप्पणी: म जादुगर हो भनेको जस्तो गरी यताउति उफ्रिने काम प्रधानमन्त्रीलाई छोडिदिउँ ★   नेप्से परिसूचक पाँच दशमलव ६० अङ्कले बढ्यो

मेस्सीको शानदार प्रदर्शनमा इन्टर मियामी क्वाटर फाइनलमाएजेन्सी । लियोनल‌ मेस्सीको कप्तानीमा रहेको अमेरिकी क्लब इन्टर मायमी लिग्स कप २०२३ को क्वाटरफाइनलमा प्रवेश गरेको छ । एफसी डालासको घरेलु मैदानमा भएको खेलमा डालासलाई टाइब्रेकरमा ५-३ ले पराजित गर्दै मायमी क्वाटरफाइनलमा प्रवेश गरेको हो ।

निर्धारित तथा अतिरिक्त समयको खेल ४-४गोलको बराबरीमा सकिएपछि खेल टाइब्रेकरमा गएको थियो ।

मायमीले सुरुवाती अग्रता लिएपनि पछि डालास खेलमा फर्किएको थियो । खेलको ८३ अ‍ौं मिनेटसम्म डालास ४-२ ले अघि रहेको थियो । त्यसको ५ मिनेटको अन्तरमा मेस्सीको लगातार दुई फ्रिकिकमा गोल गरेपछि खेल टाइब्रेकरमा पुगेको थियो ।

खेलमा सुरुवाती अग्रता मेस्सीले छैटौँ मिनेटमा दिलाएका थिए। तर त्यसपछि लगातार तीन गोल गर्दै डल्लास ३-१ गोलले अगाडि बढेको थियो। डल्लासका फाकुन्डो क्विगननले खेलको ३७ अ‍ौं मिनेटमा बराबरी गोल फर्काए । त्यसपछि पहिलो हाफको अन्तिम मिनेटमा बर्नार्ड कामुंगोले डल्लासलाई अग्रता दिलाए । खेलको ६३ अ‍ौं मिनेटमा एलन भेलास्कोले गोल गरेपछि डालास ३(१ ले अघि बढेको थियो ।

मियामीले ६५ औँ मिनेटमा गोल गर्दै खेल ३-२ को अवस्थामा पुर्‍याएको थियो। तर, ६८ औँ मिनेटमा इन्टर मियामीबाट आत्मघाती गोल भएपछि डल्लास फेरी ४-२ गोलले अगाडि बढ्यो।

डल्लासका डालासका मार्को फार्फानले ८० औँ मिनेटमा आत्मघाती गोल गर्दा मायमीलाई राहत मिल्यो । त्यसपछि मेस्सीले ८५ औँ मिनेटमा शानदार फ्रिकिकमा गोल गरेर खेललाई ४-४ को स्थितिमा पुर्‍याएका थिए।

मायमीले अब क्वाटरफाइनलमा भोली हुने ह्युस्टन डाइनामो र चार्लोट एफसीबीच खेलको विजेतासँग खेल्नेछ ।