• ३१ जेष्ठ २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jun 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   विद्यार्थी भिसामा अस्ट्रेलियाको थप कडाइ ★   राष्ट्रपति पौडेल र स्वीट्जरल्यान्डका समकक्षीबीच भेटवार्ता ★   बुर्तिवाङ स्वास्थ्य केन्द्र ५० शय्याको अस्पतालमा स्तरोन्नति हुँदै ★   खेलले जाेडेकाे नेपाली मन ★   भारत टी–२० विश्वकपको सुपर ८ मा प्रवेश, १११ रनको लक्ष्य १८.२ ओभरमा पछ्यायो ★   गणतन्त्रपछि विकासका बहुआयामिक द्वार खुलेका छन्ः पूर्वप्रधानन्यायाधीश श्रेष्ठ ★   दुर्लभ चराको बासस्थान बन्यो रेसुङ्गा र मदाने ★   “डिजिटल रूपान्तरणलाई अँगाल्दै” आइएमई २४ औ वर्षमा प्रवेश ★   ‘रोड थ्रिलर’ विधामा बन्यो ‘बाटोः रोड टु डेथ’ ★   काठमाडौं महानगरपालिका गर्यो सिंहदरबारभित्रबाट चार बालश्रमिकको उद्धार

खराब समय चलिरहेको छ भने पर्समा राख्नुहोस् यी ३ चिजसांकेतिक तस्बिर

एजेन्सी । कामअनुसार पारिश्रमिक नपाएको गुनासो धेरैले गर्छन् । भाग्यमा केही न केही बाधा आउँछ । कतिपयको भने सबै कुरामा शंका हुन्छ ।

केही नराम्रो होला कि भन्ने डर हुन्छ । यस नकारात्मक सोच (नकारात्मक ऊर्जा)को कारणले तिनीहरू आफ्नो आत्मविश्वास गुमाउँछन् । तर, के तपाईलाई थाहा छ पर्समा राखिएका साना–साना कुरा यस्ता समस्याको समाधान बन्न सक्छन् ।

ट्यारो विशेषज्ञ लोपामुद्रा गोगाईले पर्समा राख्नु पर्ने तीन कुरा बताएका छन् । यस्तै, सिरानीमा राख्नु पर्ने एउटा यस्तो कुरा पनि बताएका छन् ।

अलैंची
ट्यारो रिडरका अनुसार पर्समा कम्तीमा पाँच वटा अलैंची राख्नुपर्छ । लोपामुद्रा गोगोईका अनुसार यसो गर्दा पैसा आकर्षित हुन्छ ।

ल्वाङ्ग
यदि तपाई नकारात्मक उर्जाको शिकार हुनुहुन्छ भने कम्तिमा ९ वटा ल्वाङ्ग आफ्नो पर्समा राख्नुपर्छ । लोपामुद्रा गोगोईको टिप्स अनुसार यसो गर्दा तपाई नकारात्मक उर्जाबाट टाढा रहनुहुन्छ ।

दालचीनी
पर्समा दालचीनी राख्नुहोस् । यस कारणले गर्दा तपाईले व्यापार र जागिरसँग सम्बन्धित राम्रो विकल्पहरू प्राप्त गर्न मद्दत मिल्छ ।

सुप


तपाईंले एउटा सानो बन्डल बनाउनु पर्छ र यसलाई सुपको बीउले भरेर राख्नु पर्छ । तर यो बन्डल आफ्नो पर्समा नराख्नुहोस् । लोपामुद्रा गोगोईका अनुसार सुत्नुअघि यसलाई आफ्नो सिरानीमा राख्नुपर्छ । यसो गर्नाले निन्द्रा एकदमै राम्रो हुन्छ र नराम्रो सपना पनि टाढा रहन्छ ।