• ३१ जेष्ठ २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jun 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   बुर्तिवाङ स्वास्थ्य केन्द्र ५० शय्याको अस्पतालमा स्तरोन्नति हुँदै ★   नेपाली क्रिकेटले खुलाएको देशभक्तिको भाव र जोडिएको भावना ★   भारत टी–२० विश्वकपको सुपर ८ मा प्रवेश, १११ रनको लक्ष्य १८.२ ओभरमा पछ्यायो ★   गणतन्त्रपछि विकासका बहुआयामिक द्वार खुलेका छन्ः पूर्वप्रधानन्यायाधीश श्रेष्ठ ★   दुर्लभ चराको बासस्थान बन्यो रेसुङ्गा र मदाने ★   “डिजिटल रूपान्तरणलाई अँगाल्दै” आइएमई २४ औ वर्षमा प्रवेश ★   ‘रोड थ्रिलर’ विधामा बन्यो ‘बाटोः रोड टु डेथ’ ★   काठमाडौं महानगरपालिका गर्यो सिंहदरबारभित्रबाट चार बालश्रमिकको उद्धार ★   मधेस स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा एमबिबीएस कार्यक्रम सुरु गर्न मुख्यमन्त्री सिंहको जोड ★   प्रधानमन्त्रीसँगको भेटपछि ओलीको प्रतिक्रिया– भेट राम्रो भयो

इटालीले अर्जेन्टिनालाई हरायोएजेन्सी । फिफा महिला विश्वकप अन्तर्गत इटालीले विजयी सुरुवात गरेको छ । सोमबार न्यूजिल्याण्डको एडेन पार्क मैदानमा भएको समूह चरणको खेलमा इटालीले अर्जेन्टिनालाई १–० गोलले पराजित गरेको हो ।

ईटालीलाई जित दिलाउन एकमात्र निर्णायक गोल खेलको ८७ औं मिनेटमा क्रिस्टियन जिरेलीले गोल गरिन् ।

जितसँगै समूह जी मा रहेको इटालीले तीन अंक जोडेको छ भने अर्जेन्टिनाले हारबाट विश्वकपको सुरुवात गरेको छ ।