• ७ असार २०८१, शुक्रबार
  •      Fri Jun 21 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   रूसी नेता पुटिन थप शक्तिशाली कि कमजोर ? ★   सिमेन्ट उद्योगका जटिलता हटाउन सकारात्मक छौँ: उद्योगमन्त्री भण्डारी ★   नेपाली काँग्रेस संसदीय दलको बैठक जारी ★   प्याट कमिन्सअघि यी ६ बलरले टी–२० विश्वकपमा ह्याट्रिक लिएका थिए ★   सिमेन्ट उद्योगलाई उद्योगस्थलकै तौल पुल प्रयोग गरी उत्खनित खनिजको परिणाम मापनका लागि ६ महिना म्याद… ★   रास्वपाको चियापान कार्यक्रममा शीर्ष नेताहरु– तस्बिरहरु ★   कर्नाटक प्रहरीको खुलासाः प्रमाण नष्ट गर्नका लागि दर्शनले साथीसँग ४० लाख रुपैयाँ लिए ★   ग्लोबल आइएमई बैंकका ग्राहकलाई आरुष लाइफस्टाइल हस्पिटलमा ३० प्रतिशतसम्म छुट ★   वातावरण व्यवस्थापनमा तीन प्रतिशत बजेट विनियोजन गर्दै चन्द्रागिरि नगरपालिका ★   पृथ्वीराजमार्गको थर्पु–खैरेनीटार खण्ड एकतर्फी सञ्चालनमा

सांसदहरुको सम्पत्ति विवरण खोज्दै संसद सचिवालयफाईल फोटो

काठमाडौँ । संघीय संसद् सचिवालयले संघीय संसद्का सदस्यहरुलाई आर्थिक वर्ष २०७९/०८० को सम्पत्ति विवरण बुझाउन सूचित गरेको छ ।

सचिवालयले एक अत्यन्त जरुरी सूचना निकाल्दै भ्रष्टाचार निवारण ऐन, २०५९ को दफा ५० को उपदफा (१) तथा अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोग ऐन, २०४८ का दफा ३१ को उपदफा ९१० बमोजिम संघीय संसद्का सदस्यहरुलाई भोलि (साउन १ गते) देखि आगामी भदौ २८ गतेसम्म सम्पत्ति विवरण बुझाउन निर्देशानुसार अनुरोध गरेको छ ।

आर्थिक वर्ष २०७९/०८० का लागि आफ्नो वा आफ्नो परिवारको नाममा रहेको सम्पत्तिको स्रतो वा निस्सासहितको अद्यावधिक सम्पत्ति विवरण भरी सिलबन्दी खाममा संघीय संसद् सचिवालयको सांसद सुविधा व्यवस्थापन शाखामा दर्ता गराउन सचिवालयले सांसदहरुलाई अनुरोध गरेको छ ।