• ५ आश्विन २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Sep 22 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   क्यान निर्वाचन: चतुरबहादुरको प्यानलबाट सचिवमा उठ्दै पारस खड्का ★   आन्दोलनरत शिक्षक र सरकारबीचको वार्ताको समय सर्‍यो ★   आगामी १२ वर्षमा ऊर्जा क्षेत्रमा ४६ अर्ब डलर लगानी गर्ने सरकारको महत्वाकाङ्क्षी योजना ★   पूर्व मन्त्री खेमराज भट्ट मायालुको निधन ★   शान्ति प्रक्रियालाई तार्किक निष्कर्षमा पुर्‍याउनु नेपालको प्रमुख एजेण्डा: प्रधानमन्त्री दाहाल ★   बाँकेको बालसुधार गृहमा झडप : एकजनाको मृत्यु, १० घाइते ★   हेलो सरकारमा कस्तो छ त गुनासो तथा सुझाव ★   सरकार र शिक्षक महासङ्घबीच आज बिहान पुनः वार्ता हुँदै ★   प्रवासीको कथामा ‘परदेशी २’ ★   १० अर्ब बराबरको विकास ऋणपत्र बिक्री गरिँदै

एमसीसी बारे सत्ता गठबन्धनको ‘निर्णायक’ भनिएको छलफल सुरुफाईल फोटो

काठमाडौं I एमसीसीबारे सत्ता साझेदार ५ दलीय गठबन्धनका शीर्ष नेताहरूको  निर्णायक भनिएको बैठक प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा सुरू भएको छ। बिहिबार पनि दलहरु बीच छलफल भएपनि कुनै सहमति नभएपछि फेरी आजपनि दलहरु छलफलमा जुटेका हुन् ।प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा आज भोली नै एमसीसी  संसदमा टेबल हुनु पर्नै अडानमा हुनुहुन्छ ।

तर, सत्तारुढ नेकपा माओवादी केन्द्रले भने यथास्थितिमा एमसीसी पारित हुन नसक्ने अडान लिएको छ भने एमसीसी टेबल भए सरकारबाट बाहिरिने निर्णय गरिसकेको छ।

गठबन्धन बैठकअघि माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष  पुष्पकमल दाहाल  नेकपा (एकीकृत समाजवादी पार्टी) का अध्यक्ष माधवकुमार नेपाल र जनता समाजवादी पार्टी नेपालका  अध्यक्ष उपेन्द्र यादव बीच  छलफल गरेर बालुवाटार पुगेका हुन् ।