• २१ मंसिर २०८०, बिहीबार
  •      Thu Dec 7 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   प्रधानमन्त्रीसँग अमेरिकी राष्ट्रपति बाइडेनकी विशेष सहायक लाउबाचरद्वारा शिष्टाचार भेट ★   इन्टरपोलको महासभामा सहभागी भई प्रहरी महानिरीक्षक स्वदेश फिर्ता ★   जलवायु परिवर्तन र वायु प्रदूषणको विनाशकारी चक्र तोड्न काठमाडौँसहित विश्वका ८ ठूला सहर प्रमुखहरुको प्रतिबद्धता ★   हरमनप्रीत कौरले धोनी–कोहली जस्ता दिग्गजहरूलाई पछि पारिन् ★   सैंबु खुला ब्याडमिन्टन: सेमिफाइनलका खेलहरु सम्पन्न, फाइनल खेल शनिबार ★   एमालेको सङ्कल्प यात्रा पर्वतमा ★   मन्त्रिपरिषद्को बैठक बस्दै ★   चिसोले जमेको पञ्चकुुण्ड तालमा रमाउँदै पर्यटक ★   एनसेल प्रकरण: `अपार करछलि´को गहिरो अनुसन्धान जरुरी : महामन्त्री शर्मा ★   म्यान्चेस्टर युनाइटेडले चेल्सीलाई हरायो

एमसीसी आज टेबल नहुने , एमालेको बिरोध कायमै रहनेकाठमाडौं । प्रतिनिधि सभा आजको बैठकमा एमसीसी टेबल नहुने भएको छ । प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा बसेको सत्तारूढ गठबन्धनको बैठक आईतबार बिहान १० बजे बस्ने सहमति भएको छ ।

प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवालाई सामूहिक रुपमा दवाब दिन आज बिहान मात्र छलफलमा जुटेका माओबादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल, नेकपा एकिकृत समाजबादीका अध्यक्ष माधब नेपाल र जनता समाजबादी पार्टीका अध्यक्ष उपेन्द्र यादब वालुवाटार पुग्नु भएको थियो ।

प्रधानमन्त्री देउवाले आजको बैठकमा एमसीसी टेबल गर्ने जनाएपनि एसका अध्यक्ष माधब नेपालले आफ्नो पार्टीको स्थायी समितिको बैठक भएका कारण दुई दिन पर सार्न आग्रह गरेपछि शिर्ष बैठक स्थगित भएको हो ।  यसै बीच नेकपा एमालेले प्रतिनिधिसभाको आजको बैठकमा पनि आफ्नो बिरोध कायम राख्ने भएको छ ।