• ९ जेष्ठ २०८१, बुधबार
  •      Wed May 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   कांग्रेसको केन्द्रीय कार्यसमिति र संसदीय दलको संयुक्त बैठक जारी ★   बजेट अभावमा खानेपानी आयोजना अधुरै ★   ‘पुजार सार्की’को नौलो प्रयोग: जनतामाझ पुगेर गरियो सर्भे, रिलिज अगावै देखाइयो फिल्म ★   ‘वेलकम टु द जंगल’बाट अलग भए सञ्जय दत्त ★   कैलाश सिरोहिया पक्राउप्रति नेपाल मिडिया सोसाइटीको बिरोध ★   संसारको सबैभन्दा शान्त ठाउँ, जहाँ सुल्तानदेखि भिखारीसम्मका शव गाडिन्छन् ★   जलवायु परिवर्तनका अप्रत्याशित घटना र असर सामूहिकरूप सामना गरौँ: मन्त्री सुडी ★   नाफामूलक निजी व्यवसाय गर्ने व्यक्ति र समाचार लेख्ने श्रमजीवी पत्रकार एकै होइनन्: राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी ★   पर्वतीय क्षेत्रलाई जलवायु परिवर्तनको असरबाट जोगाऔँ: मुख्मन्त्री अधिकारी ★   काभ्रेपलाञ्चोकमा दम्पती मृत फेला

माओवादी केन्द्र: गठबन्धनमा सहमत, कार्यव्यवस्था परामर्श समितिमा असहमतकाठमाडौँ । सत्ता साझेदार दलको बैठकमा एमसीसी संसद्मा टेबल गर्न सहमत भएको नेकपा (माओवादी केन्द्र) सभामुखले बोलाएको कार्यव्यवस्था परामर्श समितिको बैठकमा असहमत देखिएको छ ।

आज बिहान प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा भएको सत्ता गठबन्धनको बैठकमा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड संसद्मा एमसीसी टेबल गर्न सहमत हुनुभएको थियो । 

तर उहाँ सहमत भए पनि उहाँकै पार्टीका नेताहरु एमसीसीका सम्बन्धमा असहमत देखिएका छन् । सभामुख अग्निप्रसाद सापकोटाले आज बोलाउनुभएको कार्यव्यवस्था परामर्श समितिको बैठकमा माओवादी केन्द्र संसदीय दलका प्रमुख सचेतक देव गुरुङ, जयपुरी घर्ती र रेखा शर्माले एमसीसी संसद्मा टेबल गर्ने विषयमा असहमति प्रकट गरेका हुन् ।

उनीहरुले कार्यव्यवस्था परामर्श समितिको बैठकमा एमसीसीलाई संसद्को कार्यसूचीमा  पार्ने विषयलाई लिखितरुपमै असमति प्रकट गरेका हुन् ।