• ८ आश्विन २०८०, सोमबार
  •      Mon Sep 25 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   कोशी प्रदेश: मुख्यमन्त्री कार्कीले मन्त्रिपरिषद् विस्तार गर्दै ★   कोशी प्रदेश : मुख्यमन्त्री कार्कीले मन्त्रिपरिषद् विस्तार गर्दै ★   सडकमै सुतेर शिक्षकहरुले गरे आन्दोलन– तस्बिरहरु ★   धावक बैकुण्ठ मानन्धरलाई १५ हजार राशीसहितको ‘उज्ज्वल तारा खेल सम्मान-२०८०’ प्रदान गरिने ★   कुलेश्वरमा ७० हजार किलो चिनी भण्डारण गरिएको गोदाम सिल ★   माल्दिभ्सविरूद्ध नेपाललाई २-० को अग्रता ★   गलकोटको पहिचान बन्दै ‘मूर्तिकला क्षेत्र’ ★   मलङ्गवामा निषेधाज्ञा राति मात्र ★   बालेन वार्ताका लागि आउनुभएको होइन– अभियन्ता ईः ★   १९औँ एसियाली खेलकुद: तेक्वान्दोमा नेपालको खराब सुरुआत

चन्द्रागिरी हिल्सको ‘फेमिली प्याकेज अफरकाठमाडौं । चन्द्रागिरी हिल्स लिमिटेडले ‘फेमिली प्याकेज’ अफर सार्वजनिक गरेको छ ।चन्द्रागिरीमा जान तथा फर्कनका लागि केबलकार चढ्ने पर्यटकको सुविधालाई ध्यानमा राख्दै प्याकेज ल्याइएको चन्द्रागिरि हिल्स लिमिटेडका महाप्रबन्धक अभिषेकविक्रम शाहले जानकारी दिनुभयो ।

प्याकेज अन्तर्गत ६ वटा टिकट खरिदमा २ वटा टिकट निःशुल्क प्राप्त गर्न सकिनेछ ।फेमिली प्याकेजबाट धेरै पर्यटक लाभान्वित हुने हिल्सले विश्वास लिएको छ ।