• ४ आश्विन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Sep 21 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीचको दोस्रो वार्ता निष्कर्षविहीन ★   पूर्व कुमारी, गणेश र भैरवलाई श्रीपद भत्ता प्रदान ★   नेपाल पाकिस्तानसँग पराजित ★   गोपालदास पत्रकारिता पुरस्कार शर्मालाई ★   प्रधान सेनापति आइतबार नयाँ दिल्ली जानुुहुँदै ★   साउन र भदौमा पाँच अर्ब ४३ करोडको विद्युत् निर्यात ★   शिक्षक आन्दोलनले बानेश्वरको दुवो माडिएपछि बालेनको व्यङ्ग्य– ‘नटिप्नु हेर कोपिला, नचुँड्नु पाप लाग्दछ’ ★   श्रम आप्रवासनका सवाल सम्बोधन गर्न सरकारको ४७ बुँदे निर्णय ★   सरकारको तर्फबाट गृहमन्त्रीले शिक्षकसँग वार्ता गर्ने, दोस्रो चरणको छलफल आजै बेलुका हुने ★   मानवताले जलवायुमा नरकको ढोका खोलेको छ: गुटेरेस

अस्ट्रेलियाली राजदूतद्वारा नेपाली क्रिकेट टिमलाई बधाई तथा शुभकामनाकाठमाडौँ । नेपालका लागि अस्ट्रेलियाका राजदूत फेलिसिटी भोल्कले आइसीसी पुरुष टी–२० विश्वकप छनोटअन्तर्गतको ग्लोबल छनोटको सेमिफाइनलमा पुगेको नेपाली टिमलाई बधाई तथा शुभकामना दिनुभएको छ ।

उहाँले एक ट्विट गर्दै भन्नुभएको छ, “नेपाली पुरुष क्रिकेट टिमलाई बधाई तथा आइसीसी टी–२० विश्वकप २०२२ को छनोट प्रतियोगिताको आजको सेमिफाइनलका लागि शुभकामना । हामी तपाईंहरुलाई अस्ट्रेलियामा स्वागत गर्न उत्सुक छौँ।” नेपालले आज आइसीसी पुरुष टी–२० विश्वकप छनोटअन्तर्गतको ग्लोबल छनोटको सेमिफाइनलमा नेपालले आज (मङ्गलबार) युएईसँग खेल्दैछ ।

ओमानस्थित अल अमेरात मैदानमा नेपाल र युएईबीचको खेल दिउँसो ३ः४५ बजे सुरु हुनेछ । यस खेलमा विजेता बन्दै फाइनल पुग्ने टोलीले अष्ट्रेलियामा आगामी अक्टोबर १६ देखि नोभेम्बर १३ सम्म हुने आइसीसी पुरुष टी–२० विश्वकपमा स्थान बनाउनेछ ।