• ४ आश्विन २०८०, बिहीबार
  •      Thu Sep 21 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   सरकार र आन्दोलनरत शिक्षकबीचको दोस्रो वार्ता निष्कर्षविहीन ★   पूर्व कुमारी, गणेश र भैरवलाई श्रीपद भत्ता प्रदान ★   नेपाल पाकिस्तानसँग पराजित ★   गोपालदास पत्रकारिता पुरस्कार शर्मालाई ★   प्रधान सेनापति आइतबार नयाँ दिल्ली जानुुहुँदै ★   साउन र भदौमा पाँच अर्ब ४३ करोडको विद्युत् निर्यात ★   शिक्षक आन्दोलनले बानेश्वरको दुवो माडिएपछि बालेनको व्यङ्ग्य– ‘नटिप्नु हेर कोपिला, नचुँड्नु पाप लाग्दछ’ ★   श्रम आप्रवासनका सवाल सम्बोधन गर्न सरकारको ४७ बुँदे निर्णय ★   सरकारको तर्फबाट गृहमन्त्रीले शिक्षकसँग वार्ता गर्ने, दोस्रो चरणको छलफल आजै बेलुका हुने ★   मानवताले जलवायुमा नरकको ढोका खोलेको छ: गुटेरेस

एमसीसी सकस: गठबन्धनले भोट हालौ ,नभए नयाँ समीकरण आबश्यक- डा. भट्टराईकाठमाडौं। पूर्वप्रधानमन्त्री एबं जनता समाजबादी पार्टी (जसपा) नेपालका संघीय परिषद् अध्यक्ष डा.बाबुराम भट्टराईले एमसीसी  संसदवाट पास गर्न दुईओटा बिकल्प अघि सार्नुभएको छ । नेता भट्टराईले गठबन्धनदल सबैले पक्षमा भोट हाल्ने नभए नयॉ समीकरण बनाउनु पर्ने जनाउनु भएको छ ।

नेता भट्टराईले एमसीसीको बारेमा यी दुई बाहेक अन्य बाटाे नभएको भन्दै डढेलो लगाएपछि यसलाई निभाउने जिम्मा सबै दलको भएको उल्लेख गर्नुभएको छ । 

सोमबार साँझ ट्विट गर्दे नेता भट्टराईले लेख्नु भएको छ – एमसीसी को डढेलो लगाएपछि यसलाई निभाउने जिम्मा सबै दलको हो।सामान्य संसदीय कर्मकाण्ड पूरा गरेर पास गर्दा यसको भित्रीरबाहिरी स्वीकार्यता रहन्न।यो विन्दूमा आएर पास नगर्दा देश झन् ठूलो सामरिक द्वन्दमा फस्छ। कि गठबन्धन दल सबैले पक्षमा भोट हाल्नपर्यो कि नयॉ समीकरण बन्नुपर्यो !अर्को बाटो छैन !