• १६ मंसिर २०८०, शनिबार
  •      Sat Dec 2 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   पेरिस सम्झौता कार्यान्वयन गर्न ढिला गर्नु हुँदैनः प्रधानमन्त्री ★   रणवीरको ‘एनिमल’ले पहिलो दिन कति कमायो ? ★   दुर्घटनामा दुई जनाको मृत्यु ★   नारायणगोपाल स्मृति सम्मान तारादेवी र रसिकलाई ★   जलवायु परिवर्तनबाट पीडित देशलाई अमेरिकासहित ५ देशले कति गरे सहयोग ★   टिकट चोरीको घटनामा थप एक जना पक्राउ ★   लामा वाङचुक राप्तेनलाई ‘काइन्डनेस एण्ड लिडरसिप’ अवार्ड ★   पोलियो उन्मूलन टोलीमाथि गोली चल्दा पाकिस्तानमा दुई जनाको मृत्यु ★   अराजकता फैलाउनेलाई छुट दिन सकिँदैनः उपप्रधानमन्त्री श्रेष्ठ ★   एमालेको महाकाली-मेची अभियान: मध्यपहाडीलोकमार्गको दूरी छोट्याउन इन्जिनियरसहितको टोली परिचालन

प्रधानमन्त्री देउवा प्रति खनालको टिप्पणी : भीरबाट लड्ने गाईलाई राम राम भन्न सकिन्छ… (भिडियोसहित)काठमाडौँ । नेकपा (एकीकृत समाजवादी) का सम्मानित नेता झलनाथ खनालले प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा अमेरिकी चङ्गुलमा फस्नुभएको बताउनुभएको छ ।

न्युज एजेन्सी नेपालसँग कुरा गर्दै उहाँले अमेरिकाको दबावमा जुनसुकै हालतमा अमेरिकी सहायता परियोजना एमसीसी पारित गर्न लाग्नुभएका प्रधानमन्त्री देउवाले यसका लागि गठबन्धन तोड्न खोजेको आरोप लगाउनुभयो ।

गठबन्धन तोडी नेकपा (एमाले) सँग मिलेर एमसीसी पारित गर्न खोज्ने प्रधानमन्त्री देउवाप्रति लक्षित गर्दै उहाँले भन्नुभयो, “प्रधानमन्त्री अमेरिकी पासोमा पर्नुभएको छ, भीरबाट लड्ने गाईलाई राम राम भन्न सकिन्छ ।”

उहाँले अमेरिकी पासोमा पर्नुभएका देउवा अब कहिल्यै उम्कन नसक्ने बताउनुभयो । अब गठबन्धन तोडिए पनि आ–आफ्नै हिसाबले राजनीति गरिने उहाँको भनाइ थियो ।