• ७ श्रावण २०८१, सोमबार
  •      Mon Jul 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   काठमाडौंमा भारी वर्षा, तटीय क्षेत्रमा सतर्कता अपनाउन आह्वान ★   अवरुद्ध बेनी–दरबाङ सडक दश दिनपछि खुल्यो ★   मधेश र कर्णालीबाहेकका प्रदेशमा आज भारी वर्षाको सम्भावना ★   चौतर्फी दबाबपछि अमेरिकी राष्ट्रपति दौडबाट पछि हटे बाइडेन, कमला ह्यारिसलाई समर्थन ★   एसिसी महिला एसिया कप: पाकिस्तानसँग नेपाल नौ विकेटले पराजित ★   काठमाडौंमा चिनियाँ जनमुक्ति सेनाको ९७ औं स्थापना दिवस ★   गुरूप्रति श्रद्धाभाव प्रकट गर्दै मनाइयो गुरू पूर्णिमा ★   ‘नयाँ सरकारले जनताको आशालाई विश्वासमा परिणत गर्नसक्छ’ ★   मैत्रीपूर्ण भलिबलमा रसियासँग नेपाल सोझो सेटमा पराजित ★   प्रहरी वृत्त नयाँबानेश्वरलाई एभरेस्ट अस्पतालबाट प्राथमिक उपचारको सामग्री

यू–२० एसियन कप छनोटः नेपालले भुटानको सामना गर्दैकाठमाडौं । एएफसी यू–२० एसियन कप छनोट अन्तर्गत नेपालले आज शनिबार भुटानको सामना गर्दैछ ।

शेख अलि बिन मोहमद अल खालिफा स्टेडियममा नेपालले भुटानविरुद्ध खेल्दै छनोटको सुरुवात गर्न लागेको हो । नेपाल र भुटानबीचको खेल राति ८ः४५ बजे सुरु हुनेछ ।

छनोटको समूह ‘बी’ मा रहेको नेपाल भुटानलाई हराएर सुखद सुरुवात गर्ने योजनामा रहेको छ । अर्कोतर्फ भुटान पनि नेपाललाई हराएर विजयी सुरुवात गर्ने योजनाका साथ मैदानमा उत्रनेछ । नेपालको समूहमा भुटानसँगै कतार, बहराइन र बंगालादेश छन्।

यस्तै नेपालले दोस्रो खेलमा सोमबार कतारसँग खेल्नेछ भने बिहीबार बहराइनसँग खेल्दा बंगलादेशसँग अर्को हप्ताको आइतबार अन्तिम खेल खेल्नेछ ।

समूह विजेता सन् २०२३ मा उज्वेकिस्तानमा आयोजना हुने यू–२० एसियन कपमा छनोट हुनेछ ।