• २१ मंसिर २०८०, बिहीबार
  •      Thu Dec 7 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   प्रमुख अतिथि नपाएर नेपाल बार हैरानीमा ! ★   एनसेल प्रकरण: समिति बनाएर अध्ययन गर्नेकुरा बेकारको नाटक: सभापति लामिछाने ★   एनसेलबारे ४८ घण्टाभित्र धारणा सार्वजनिक गर्न सरकारलाई निर्देशन ★   नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरण: खाणको निवेदनमा मङ्सिर २८ मा सुनुवाइ ★   चीनद्वारा कार्बनडाइअक्साइड उत्सर्जन उच्च रहेका पाइलट सहरहरूको सूची जारी ★   बैतडीका प्रतापलाई डिशहोमको ‘हरेक हप्ता सुपरस्टार सिजनकै मेगास्टार’ को पुरस्कार ★   बल ह्यान्डलिङका कारण आउट भए बंगलादेशका मुस्फिकुर ★   विराटनगर आगलागी अपडेट: मृत्यु हुनेको संख्या दुई पुग्यो ★   बाजुराकी रोकायाले बाटोमै जन्माइन् बच्चा ★   बक्स अफिसमा ‘एनिमल’को धमाका: ५ सय करोड नजिक

प्रधानमन्त्री देउवासंग छलफल गर्न प्रचण्ड बालुवाटारमाकाठमाडौं । नेकपा (माओवादी केन्द्र)का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवासँग भेटवार्ता गर्न बालुवाटार पुग्नु भएको छ । बालुवाटार जानु अघि दाहालले माओवादी संसदीय दलको कार्यालयमा नेकपा (एकीकृत समाजवादी) का अध्यक्ष मााधवकुमार नेपाल र सम्मानित नेता झलनाथ खनाल, र जनता समाजवादी पार्टीका अध्यक्ष उपेन्द्र यादवसँग छलफल गर्नुभएको थियो ।

छलफलमा एमसीसी संसदमा निर्णयार्थ प्रस्तुत हुदा बिपक्षीमा उभिने निर्णय गरेको एक नेताले जानकारी दिनुभयो । तीनदलको निर्णयका बारेमा जानकारी गराउन दहाल बालुवाटार जानु भएका बुझिएको छ । संसदमा आजबाट एमसीसी बारे छलफल सुरु हुदैछ ।