• २१ मंसिर २०८०, बिहीबार
  •      Thu Dec 7 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   एस्टन भिल्लासँग हार्यो म्यान्चेस्टर सिटी ★   प्रमुख अतिथि नपाएर नेपाल बार हैरानीमा ! ★   एनसेल प्रकरण: समिति बनाएर अध्ययन गर्नेकुरा बेकारको नाटक: सभापति लामिछाने ★   एनसेलबारे ४८ घण्टाभित्र धारणा सार्वजनिक गर्न सरकारलाई निर्देशन ★   नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरण: खाणको निवेदनमा मङ्सिर २८ मा सुनुवाइ ★   चीनद्वारा कार्बनडाइअक्साइड उत्सर्जन उच्च रहेका पाइलट सहरहरूको सूची जारी ★   बैतडीका प्रतापलाई डिशहोमको ‘हरेक हप्ता सुपरस्टार सिजनकै मेगास्टार’ को पुरस्कार ★   बल ह्यान्डलिङका कारण आउट भए बंगलादेशका मुस्फिकुर ★   विराटनगर आगलागी अपडेट: मृत्यु हुनेको संख्या दुई पुग्यो ★   बाजुराकी रोकायाले बाटोमै जन्माइन् बच्चा

मन्त्री झाँक्रीको राजीनामा मागकाठमाडौँ । नेकपा (एकीकृत समाजवादी) का सचिव तथा सहरी विकासमन्त्री रामकुमारी झाँक्रीको राजीनामा माग गरिएको छ । पार्टी निर्णयविपरीत अमेरिकी सहायता परियोजना एमसीसीको पक्षमा लागेको भन्दै आफ्नै पार्टीका कार्यकर्ताले उनको राजीनामा माग गरेका हुन् ।

बुधबार काठमाडौँमा सम्पन्न पार्टी निकट विभिन्न २२ वटा सङ्गठनहरुको बैठकमा अधिकांशले मन्त्री झाँक्रीको राजीनामा माग गरेका हुन् ।