• ३ भाद्र २०७९, शुक्रबार
  •      Fri Aug 19 2022
Logo
Latest
★   नागरिकता विधेयकले राष्ट्रियता बलियो बनाउँछः गृहमन्त्री ★   उपत्यकाको फोहर व्यवस्थापन गर्न १० दिन लाग्ने ★   तनहुँ–१ बाटै चुनाव लड्छु: वरिष्ठ नेता पौडेल ★   भक्तपुरको गाईजात्रा सम्पन्न ★   राष्ट्रपतिद्वारा कृष्णमन्दिरमा पूजा–अर्चना (फोटोफिचर) ★   प्राज्ञिक विद्यार्थी परिषद् नेपाल हिमाली क्षेत्रमा सक्रिय, ११ जिल्लाहरूमा ३२ लाखको शैक्षिक सामाग्री वितरण गर्ने ★   बाढीले गर्दा मेलम्ची–हेलम्बु सडक अवरुद्ध ★   एनएफपिजेले १७ विधामा फोटो पत्रकारिता अवार्ड प्रदान गर्ने ★   एमालेले आगामी निर्वाचनमा बहुमत ल्याउने गरी तयारी थाल्दैछः योगेशकुमार भट्टराई ★   एकीकृत समाजवादीको उम्मेदवार छनोटको लागि गृहकार्य सुरु

माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष प्रचण्ड जापान प्रस्थानकाठमाडौंः नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड शुक्रबार राति जापान प्रस्थान गर्नु भएको छ ।

उहाँ जापानमा रहेका नेपाली समुदायले आयोजना गर्ने कार्यक्रममा सहभागी हुन त्यसतर्फ प्रस्थान गर्नु भएको प्रचण्डको सचिवालयले जनाएको छ ।

अध्यक्ष प्रचण्ड यही साउन २१ देखि २५ गतेसम्म जापानमा रहनु हुनेछ ।

उहाँको विदाइका लागि त्रिभुवन अन्तरराष्ट्रिय विमानस्थलमा पार्टीका उपाध्यक्ष नारायणकाजी श्रेष्ठ, नेता देव गुरूङ लगायत पुग्नु भएको थियो ।