• २१ मंसिर २०८०, बिहीबार
  •      Thu Dec 7 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   प्रमुख अतिथि नपाएर नेपाल बार हैरानीमा ! ★   एनसेल प्रकरण: समिति बनाएर अध्ययन गर्नेकुरा बेकारको नाटक: सभापति लामिछाने ★   एनसेलबारे ४८ घण्टाभित्र धारणा सार्वजनिक गर्न सरकारलाई निर्देशन ★   नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरण: खाणको निवेदनमा मङ्सिर २८ मा सुनुवाइ ★   चीनद्वारा कार्बनडाइअक्साइड उत्सर्जन उच्च रहेका पाइलट सहरहरूको सूची जारी ★   बैतडीका प्रतापलाई डिशहोमको ‘हरेक हप्ता सुपरस्टार सिजनकै मेगास्टार’ को पुरस्कार ★   बल ह्यान्डलिङका कारण आउट भए बंगलादेशका मुस्फिकुर ★   विराटनगर आगलागी अपडेट: मृत्यु हुनेको संख्या दुई पुग्यो ★   बाजुराकी रोकायाले बाटोमै जन्माइन् बच्चा ★   बक्स अफिसमा ‘एनिमल’को धमाका: ५ सय करोड नजिक

राप्रपामा बिभिन्न बिभागका प्रमुखहरुको मनोनयन,मोहन श्रेष्ठलाई प्रचार विभागको जिम्माकाठमाडौं  । राप्रपाका अध्यक्ष राजेन्द्र लिङ्देनले पार्टीको विधान बमोजिम बिभिन्न व्यक्तिलाई विभिन्न विभागको प्रमुख पदमा मनोनयन गर्नुभएको छ ।अध्यक्ष लिङ्देनले महामन्त्री राजेन्द्र गुरुङलाई संयोजित संगठन समन्वय विभाग प्रमुखको जिम्मेवारी दिनु भएको छ  ।

यसै गरी प्रवक्ता मोहन श्रेष्ठलाई  प्रचार विभाग प्रमुख,  प्रवक्ता गोपाल दाहाल सम्पर्क समाज समन्वय विभाग प्रमुख ,प्रवक्ता ज्ञानेन्द्र शाही  सुशासन विभाग प्रमुख  केन्द्रीय सदस्य आनन्द अधिकारी प्रवास विभाग प्रमुख, लक्ष्मी संग्रौला वाणिज्य क्षेत्र समन्वय विभाग प्रमुख र  दमन बस्नेत ( खेलकुद विभाग प्रमुखमा मनोनयन  हुनु भएको छ ।