• ५ आश्विन २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Sep 22 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   शिक्षकका मागका बारेमा कार्यवाहक प्रधानमन्त्री र मन्त्रीहरु छलफलमा ★   शिक्षक आन्दोलन आज तेस्रो दिन पनि जारी, राजधानिको सडक अस्तव्यस्त ★   क्यान निर्वाचन: चतुरबहादुरको प्यानलबाट सचिवमा उठ्दै पारस खड्का ★   आन्दोलनरत शिक्षक र सरकारबीचको वार्ताको समय सर्‍यो ★   आगामी १२ वर्षमा ऊर्जा क्षेत्रमा ४६ अर्ब डलर लगानी गर्ने सरकारको महत्वाकाङ्क्षी योजना ★   पूर्व मन्त्री खेमराज भट्ट मायालुको निधन ★   शान्ति प्रक्रियालाई तार्किक निष्कर्षमा पुर्‍याउनु नेपालको प्रमुख एजेण्डा: प्रधानमन्त्री दाहाल ★   बाँकेको बालसुधार गृहमा झडप : एकजनाको मृत्यु, १० घाइते ★   हेलो सरकारमा कस्तो छ त गुनासो तथा सुझाव ★   सरकार र शिक्षक महासङ्घबीच आज बिहान पुनः वार्ता हुँदै

एभर्टनविरुद्ध सिटीको कठिन जित, वाटफोर्डसँग युनाटेडको बराबरीएजेन्सी । इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबल अन्तर्गत लिग लिडर म्यान्चेस्टर सिटीले कठिन जित निकालेको छ । शनिबार राति भएको खेलमा सिटीले एभर्टनलाई १-० गोलले पराजित गरेको हो । 

सिटीलाई जित दिलाउन एकमात्र निर्णायक गोल फिल फोडेनले गरे । खेलको ८२ औं मिनेटमा उनले गोल गरेका हुन् । 

जितसँगै सिटीले दोस्रो स्थानमा रहेको लिभरपुलसँग ६ अंकको अग्रता बनाएको छ । सिटीको २७ खेलबाट ६६ अंक रहेको छ । 

यस्तै एभर्टन २४ खेलबाट २२ अंकसहित १७ औं स्थानमा रहेको छ । 

यसैबीच, शनिबार राति नै भएको अर्को खेलमा म्यान्चेस्टर युनाइटेड र वाटफार्डले बराबरी खेलेका छन् । 

वाटफोर्डको मैदानमा भएको खेलमा दुबै टिमले गोलरहित बराबरी खेल्दै अंक बाँडेका हुन् । 

खेलमा युनाइटेडले दबाब राखेपनि गोल भने गर्न सकेन । बराबरीसँगै युनाइटेड २७ खेलबाट ४७ अंकसहित चौंथो स्थानमा रहेको छ भने २६ खेलबाट १९ अंकसहित वाटफोर्ड १९ औं स्थानमा छ ।