• २३ असार २०७९, बिहीबार
  •      Thu Jul 7 2022
Logo
Latest
★   भैरहवा क्षेत्रका उद्योगले मागेजति बिजुली उपलब्ध गराउन संरचना तयार ★   काठमाडौँ उपत्यकाको सुरक्षा: प्रदेश प्रहरीको समन्वयमा नेपाल प्रहरीले गर्ने ★   ‘कप्तान नगरकोटीका उपचारमा कमी हुँदैन’ ★   एक हप्ताभित्र प्रगति विवरण बुझाउन माओवादी मन्त्रीहरुलाई प्रचण्डको निर्देशन ★   ‘नागरिकता विधेयक फिर्ता ल्याएर राष्ट्रिय सहमतिमा पास गर्नुपर्छ’ ★   कमल थापाको राप्रपा नेपालका विद्यार्थी संगठनका केन्द्रीय अध्यक्ष, महासचिव नै लिङ्देनको राप्रपामा ★   माओवादी केन्द्रीय समिति बैठक: एमसीसीबारे चुनावपछि बहस ★   माओवादीले स्थानीय निर्वाचनमा भएको अन्तर्घातको छानबिन गर्ने ★   अनौपचारिक र स्वरोजगार श्रमिक सामाजिक पनि सुरक्षाको दायरामा ★   वैदेशिक रोजगारीको प्रलोभन दिई ठग्ने पक्राउ

एन्फाको साधारणसभा सुरु- फोटो फिचरकाठमाडौँ । अखिल नेपाल फुटबल संघ (एन्फा) को साधारणसभा सुरु भएको छ ।

चुनावी साधारणसभाका रुपमा लिइएको उक्त साधारणसभामा एन्फामातहतका ४८ वटा जिल्ला, १४ वटा ए डिभिजन, ११ वटा बी डिभिजन, ९ वटा सी डिभिजन, रेफ्री, प्रशिक्षक र महिला संघका साथ राष्ट्रिय लिगका लागि चयन भएका चार क्लब गरी १०४ जना प्रतिनिधिको उपस्थिति रहेको छ ।

साधारणसभाको उद्घाटन सत्र सकिएपछि चुनावी प्रक्रिया सुरु हुनेछ । यसपटक एन्फाको अध्यक्षमा वर्तमान अध्यक्ष कर्मा छिरिङ शेर्पा र वरिष्ठ उपाध्यक्ष पंकजविक्रम नेम्बाङ उठ्नुभएको छ । दुवैले आ–आफ्नो प्यानल खडा गरी उम्मेदवारी दिनुभएको हो ।