• २३ असार २०७९, बिहीबार
  •      Thu Jul 7 2022
Logo
Latest
★   एक हप्ताभित्र प्रगति विवरण बुझाउन माओवादी मन्त्रीहरुलाई प्रचण्डको निर्देशन ★   ‘नागरिकता विधेयक फिर्ता ल्याएर राष्ट्रिय सहमतिमा पास गर्नुपर्छ’ ★   कमल थापाको राप्रपा नेपालका विद्यार्थी संगठनका केन्द्रीय अध्यक्ष, महासचिव नै लिङ्देनको राप्रपामा ★   माओवादी केन्द्रीय समिति बैठक: एमसीसीबारे चुनावपछि बहस ★   माओवादीले स्थानीय निर्वाचनमा भएको अन्तर्घातको छानबिन गर्ने ★   अनौपचारिक र स्वरोजगार श्रमिक सामाजिक पनि सुरक्षाको दायरामा ★   वैदेशिक रोजगारीको प्रलोभन दिई ठग्ने पक्राउ ★   संसद् शून्य समय: कर्णालीका बालबालिकालाई पाठ्यपुस्तक उपलब्ध गराउन माग ★   बुढीगंगा निर्वाचन: मतदान केन्द्रमा तनाव, प्रहरीद्वारा हवाई फायर ★   राष्ट्रियसभामा दुई विधेयक पेश

अमेरिकी राष्ट्रपति बाइडेन साइकलबाट लडेपछि…एजेन्सी । अमेरिकी राष्ट्रपति जो बाइडेन साइकलबाट लडेका छन् । शनिबार बिहान डेलावेयर राज्यमा रहेको घर नजिकै उनी लडेका थिए । उनलाई चोटपटक भने लागेको छैन ।

७९ वर्षीय राष्ट्रपति बाइडेन लडेपछि तत्काल उठेका थिए । ह्वाइट हाउसको टिमको तर्फबाट सार्वजनिक भएको एउटा भिडियोमा उनी लडेको देख्न सकिन्छ । उनी प्रथम महिला जिल बाइडेनसँग डेलावेयरको रेहोबोथ तटमा रहेको घर नजिकैको स्टेट पार्कमा साइकल चलाइरहेका थिए ।

साइकलको क्लिपबाट खुट्टा तान्न खोज्दा सन्तुलन गुमाउँदा उनी लड्न पुगेका थिए ।

उनलाई ठूलो चोट नलागेको र औषधि उपचार आवश्यक नभएको ह्वाइटहाउसका एक अधिकारीले जनाएका छन् ।