• ५ आश्विन २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Sep 22 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   क्यान निर्वाचन: चतुरबहादुरको प्यानलबाट सचिवमा उठ्दै पारस खड्का ★   आन्दोलनरत शिक्षक र सरकारबीचको वार्ताको समय सर्‍यो ★   आगामी १२ वर्षमा ऊर्जा क्षेत्रमा ४६ अर्ब डलर लगानी गर्ने सरकारको महत्वाकाङ्क्षी योजना ★   पूर्व मन्त्री खेमराज भट्ट मायालुको निधन ★   शान्ति प्रक्रियालाई तार्किक निष्कर्षमा पुर्‍याउनु नेपालको प्रमुख एजेण्डा: प्रधानमन्त्री दाहाल ★   बाँकेको बालसुधार गृहमा झडप : एकजनाको मृत्यु, १० घाइते ★   हेलो सरकारमा कस्तो छ त गुनासो तथा सुझाव ★   सरकार र शिक्षक महासङ्घबीच आज बिहान पुनः वार्ता हुँदै ★   प्रवासीको कथामा ‘परदेशी २’ ★   १० अर्ब बराबरको विकास ऋणपत्र बिक्री गरिँदै

एमसीसीको विपक्षमा मतदान गर्छु– भीम रावलकाठमाडौँ । नेकपा (एमाले) का नेता भीम रावलले एमसीसीको विपक्षमा मतदान गर्ने बताएका छन् । उनले एमसीसीप्रतिको आफ्नो धारणा कायमै रहेको भन्दै विपक्षमा मतदान गर्ने बताएका हुन् ।

यद्यपि उनको पार्टी एमालेले यसअघिको जस्तै सदन अवरोधलाई कायमै राख्ने भएको छ । उनका अनुसार पार्टीले सदन अवरोधलाई जारी राखे पनि उनले एमसीसीको विपक्षमा मतदान गर्नेछन् । “पार्टीले के गर्छ मलाई थाहा भएन, तर म मेरो यसअघिको अडानमा अडिग छु, म एमसीसीको विपक्षमा मतदान गर्छु”, उनले भने । 

उनले एमसीसीलाई व्याख्यात्मक टिप्पणी सच्याउन नसकिने बताए । त्यस्तो टिप्पणीसहितको अनुमोदनले जनतालाई ठग्ने काम हुने उनको भनाइ थियो । उनले ट्विट गर्दै भनेका छन्, “यो महाकाली सन्धिको ‘सङ्कल्प प्रस्ताव’ जस्तै निहित सत्ता स्वार्थका लागि विदेशीको भक्ति गरी मातृभूमिमाथि लात्ती बजार्नु जस्तै हो।”