• २१ मंसिर २०८०, बिहीबार
  •      Thu Dec 7 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   प्रधानमन्त्रीसँग अमेरिकी राष्ट्रपति बाइडेनकी विशेष सहायक लाउबाचरद्वारा शिष्टाचार भेट ★   इन्टरपोलको महासभामा सहभागी भई प्रहरी महानिरीक्षक स्वदेश फिर्ता ★   जलवायु परिवर्तन र वायु प्रदूषणको विनाशकारी चक्र तोड्न काठमाडौँसहित विश्वका ८ ठूला सहर प्रमुखहरुको प्रतिबद्धता ★   हरमनप्रीत कौरले धोनी–कोहली जस्ता दिग्गजहरूलाई पछि पारिन् ★   सैंबु खुला ब्याडमिन्टन: सेमिफाइनलका खेलहरु सम्पन्न, फाइनल खेल शनिबार ★   एमालेको सङ्कल्प यात्रा पर्वतमा ★   मन्त्रिपरिषद्को बैठक बस्दै ★   चिसोले जमेको पञ्चकुुण्ड तालमा रमाउँदै पर्यटक ★   एनसेल प्रकरण: `अपार करछलि´को गहिरो अनुसन्धान जरुरी : महामन्त्री शर्मा ★   म्यान्चेस्टर युनाइटेडले चेल्सीलाई हरायो

गठबन्धनको सहमतिलाई निर्णय गर्न मन्त्रिपरिषद् बैठक बस्नेकाठमाडौँ । अमेरिकी सहायता परियोजना एमसीसी संसद्बाट अनुमोनद गर्ने सम्बन्धमा सत्ता साझेदार दलहरुबीच भएको सहमतिका विषयमा निर्णय गर्न प्रतिनिधिसभा बैठक बस्नुअघि मन्त्रिपरिषद्को बैठक बस्ने भएको छ । 

मन्त्रिपरिषद् बैठक दिउँसो ३ बजे बस्ने भनिएको छ तर कहाँ बस्ने भन्नेबारे स्थान तय गरिएको छैन । 

आज बिहान सत्ता साझेदार दलहरुबीच एमसीसी सम्झौतालाई व्याख्यात्मक टिप्पणीसहित अनुमोदन गर्ने निर्णय भएको थियो । मन्त्रिपरिषद्को बैठकले व्याख्यात्मक टिप्पणीलाई मन्त्रिपरिषद्बाट पारित गर्ने बताइएको छ ।