• १७ आश्विन २०८०, बुधबार
  •      Wed Oct 4 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   आज दिउँसो देशभर आंशिकदेखि सामान्य बदली ★   बझाङ भूकम्प अपडेट : एक जनाको मृत्यु, १३५ घर भत्किए ★   मलेखुमा ट्रकको ठक्करबाट दुई स्कुले बालकको मृत्यु ★   नेपथ्य क्यानाडा भ्रमणको पहिलो शो क्यालगरीमा सम्पन्न ★   चीन १६१ स्वर्णसहित शीर्षस्थानमा, कबड्डीमा नेपालको पदकको टुङ्गो केहीबेरमा ★   परराष्ट्र मामिला प्रतिष्ठान र नेफेजबीच सहकार्य गर्न समझदारी  ★   वडादशैंको पुर्वसन्ध्यामा विद्यार्थीको दुर्गा नृत्य र देवीहरुको झाँकी ★   पुल्चोक क्याम्पसको परीक्षा बोर्डका पदाधिकारीले दिए सामुहिक राजीनामा ★   च्याम्पियन्स लिगमा रियलको रोमाञ्चक जित ★   एमसिसी परियोजना: संसदबाट गरिएको व्याख्यात्मक घोषणामा सहमत छौं- सिइओ अल्ब्राइट

जेलेन्स्की रूससँग वार्ता गर्न तयार, तर बेलारुसमा होइनकिभ । युक्रेनका राष्ट्रपति भोलोडिमिर जेलेन्स्कीले आइतबार युक्रेन रुससँग वार्ता गर्न इच्छुक रहेको बताएका छन् । 

तर उनले छिमेकी बेलारुसमा वार्ताको आमन्त्रणलाई अस्वीकार गरेका छन् । 

मस्कोको आक्रमणको लन्चप्याडको रूपमा बेलारुस प्रयोग गरिँदै आएकोले उनले बेलारुसमा वार्ता गर्न अस्वीकार गरेका हुन् । 

यसैबीच अमेरिका, बेलायत, युरोप र क्यानडाले मस्को विरुद्ध अर्को चरणको प्रतिबन्धका रुपमा स्विफ्ट अन्तर्राष्ट्रिय भुक्तानी प्रणालीमा रुसको पहुँचमा रोक लगाएका छन् । मस्कोले युक्रेनमाथि सङ्घर्ष जारी राखेकाले उनीहरुले नयाँ प्रतिबन्ध लगाएका हुन् । फ्रान्स२४