• १४ मंसिर २०८०, बिहीबार
  •      Thu Nov 30 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   कृषि जग्गामा महिलाको पहुँच ३४.४ प्रतिशत ★   स्वास्थ्य बीमा बोर्डको अध्यक्ष पदमा डा. गुणराज लोहनी नियुक्त ★   अहिले पनि श्री ५ महाराजधिराज लेख्ने असंवैधानिक काम भयो: ओली ★   सीप सिकेर आत्मनिर्भर बन्दै भोजपुरका महिला ★   खाद्यद्वारा किसानको दुई हजार पाँच सय क्वीन्टल धान खरिद ★   नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरण: उच्च अदालत पाटनले भोलि आदेश सुनाउने ★   पर्यटकीय गन्तव्य बन्दै म्याग्दीको केभहिल ★   बाजुरामा जीप दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु ★   नेकपा (एकीकृत समाजवादी)को केन्द्रीय सचिवालय बैठक आह्वान ★   बैतडीमा नेकपा एसका जिल्ला अध्यक्षसहित नेता-कार्यकर्ता एमाले फर्किए

व्याख्यात्मक घोषणा लाज ढाक्न पातलाे लँगौटी ओडे जस्तै : डा भट्टराईकाठमाडौँ,।  जनता समाजवादी पार्टीका संघीय  परिषद् अध्यक्ष डाक्टर बाबुराम भट्टराईले माओवादी केन्द्र र एकीकृत समाजवादीले व्याख्यात्मक घोषणा एमसीसी स्वीकार गर्नु लाज ढाक्न पालतो  लँगौटी ओडेको जस्तै भन्दै व्यंग्य गर्नुभएको  छ ।

ता भट्टराईले हिजो सम्म एमसीसीका बारेमा अनाबश्यक रुपमा गिजोलेको आरोप लगाउदै उहाँले भन्नुभयो ‘यो एउटा अनुदान मात्र थियो तर गिजोलेर यस्तो बनाइयो, बाँदरको सानो घाउ जस्तै कन्याउँदा कन्याउँदा क्यान्सरको डर भयो । ’

नेता भट्टराईले भन्नुभयो एमसीसी एउटा सामान्य अनुदान सम्झौता हो बिकासमा लागि बिप्पा , बिराआई , एमसीसी सबैको सहयोग लिनुपर्छ । उहाँले  अमेरिकाले नेपालको हितमा दिने अनुदानलाई गिजोलेर अहिले देशलाई नै दुई मतमा विभाजन गरेको आरोेप लगाउनुभयो ।