• ११ जेष्ठ २०७९, बुधबार
  •      Wed May 25 2022
Logo
Latest
★   काकाकुल धरानेको प्यास बुझाउन हर्क साम्पाङ मैदानमा ★   उजुरी पर्दैमा सबै दोषी ठहरिँदैन: आयुक्त सिलवाल ★   यौनजन्य हिंसा तथा बलात्कारका घटनाहरूको प्रभावकारी अनुसन्धान गर्न आयोगको आग्रह ★   अन्तरघातले चुनाव हारियो – ओली ★   जलविद्युत् आयोजनाबाट म्याग्दीका बासिन्दालाई दोहोरो लाभ ★   ट्राफिक व्यवस्थापन गर्न सरकारी जग्गाको खोजी ★   गठबन्धन राष्ट्रिय आवश्यकता : वरिष्ठ नेता पौडेल ★   आफ्ना जनप्रतिनिधिलाई एक साताभित्र सम्पत्ति विवरण सार्वजनिक गर्न नेकपा एसको सर्कुलर ★   करोडको गाडी चढेर जनताको समस्या देखिदैँन : नवनिर्वाचित प्रमुख साम्पाङ ★   जनस्तरमा कांग्रेसको लोकप्रियता बढ्यो : महामन्त्री थापा

भिमादमा एमालेको अग्रता कायमैतनहुँ । भिमाद नगरपालिकामा नेकपा एमालेले अग्रता कायमै राखेकोे छ ।

१ हजार ३५५ मतगणना हुँदा मेयर पदमा एमालेका दधिराज सुवेदीले ६६९ मत ल्याएका छन् भने गठबन्धनका उम्मेदवार एकीकृत समाजवादीका काजिमान श्रेष्ठले ४५१ मत ल्याएका छन् ।

यस्तै उपमेयरमा शारदा खनालले ६४१ मत ल्याउँदा कांग्रेसका मिलन आलेले ५६३ मत ल्याएका छन् । यस्तै वडा नं १ अध्यक्षमा एमालेका उम्मेदवारले ५९१ मत ल्याएका छन् भने कांग्रेसका उम्मेदवारले ६१७ मत ल्याएका छन् ।