• ११ जेष्ठ २०७९, बुधबार
  •      Wed May 25 2022
Logo
Latest
★   माओवादीले नवनिर्वाचित जनप्रतिनिधिलाई प्रशिक्षण दिने ★   जनचाहना अनुरुपका कार्यक्रमलाई जोड दिनेछु: उपप्रमुख गुरुङ ★   एक करोड १० लाख बिगो कायम भएका फरार प्रतिवादी पक्राउ ★   ललितपुरका सबै वडामा समान रुपमा विकास गर्नेछु: प्रमुख महर्जन ★   काकाकुल धरानेको प्यास बुझाउन हर्क साम्पाङ मैदानमा ★   उजुरी पर्दैमा सबै दोषी ठहरिँदैन: आयुक्त सिलवाल ★   यौनजन्य हिंसा तथा बलात्कारका घटनाहरूको प्रभावकारी अनुसन्धान गर्न आयोगको आग्रह ★   अन्तरघातले चुनाव हारियो – ओली ★   जलविद्युत् आयोजनाबाट म्याग्दीका बासिन्दालाई दोहोरो लाभ ★   ट्राफिक व्यवस्थापन गर्न सरकारी जग्गाको खोजी

सिटीको सानदार जित, डि ब्रुएना एक्लैले गरे चार गोलएजेन्सी । इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबल अन्तर्गत म्यान्चेस्टर सिटीले सानदार जित निकालेको छ । बुधबार राति भएको खेलमा सिटीले वल्भ्सलाई उसकै मैदानमा ५-१ गोलले पराजित गरेको हो ।

सिटीलाई जित दिलाउन केभिन डि ब्रुएनाले ह्याट्रिकसहित चार गोल गर्दा रहिम स्टर्लिंगले एक गोल गरे । वल्भ्सका लिन्डर डेन्डोनकरले एक गोल फर्काए ।

खेलको सातौं मिनेटमा बर्नाडो सिल्भाले उपलब्ध गराएको पासलाई डि ब्रुएनाले गोल गर्दै सिटीलाई सुरुवाती अग्रता दिलाए । त्यसपछि १६ औं मिनेटमा स्टर्लिंगले प्रहार गरेको बल फर्किएर आयो जसलाई डि ब्रुएनाले गोलमा परिणत गरे । यस्तै, २४ औं मिनेटमा डि ब्रुएनाले डि बक्सबाहिरबाट सानदार गोल गर्दै ह्याट्रिक पूरा गरे ।

खेलको ६० औं मिनेटमा फिल फोडेनले क्रस गरेको बललाई डि ब्रुएनाले गोल गर्दै व्यक्तिगत चार गोल गर्न सफल रहे । ८४ औं मिनेटमा ज्याक ग्रिलिसले जोआओ कान्सेलोलाई पास दिएर कान्सेलोले स्टर्लिंगलाई चलाखीपूर्ण बल उपलब्ध गराए । स्टर्लिंगले मौकाको सदुपयोग गर्दै गोल गरे ।

जितसँगै सिटीले लिभरपुलसँग तीन अंकको अग्रता बनाएको छ । ३६ खेलबाट सिटीको ८९ अंक रहेको छ । समान खेल खेलेको वल्भ्स ५० अंकसहित आठौं स्थानमा रहेको छ । सिटी र लिभरपुल दुबैले अब दुई खेलमात्र खेल्न बाँकी रहेको छ ।