• १८ असार २०७९, शनिबार
  •      Sat Jul 2 2022
Logo
Latest
★   राससका अध्यक्ष झालाई स्वतन्त्रता सेनानी सम्मान ★   चुइगम पड्काएरै सके नेपालीले ४१ करोड ★   निजगढ अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल गठबन्धन सरकारको पहिलो प्राथमिकतामाः प्रधानमन्त्री देउवा ★   स्वतन्त्र उम्मेदवारहरु पनि छुट्टै राजनीतिक दल घोषणा गर्ने तयारीमा ★   स्वास्थ्य मन्त्रालयद्वारा पूर्वतयारी अवस्थामा रहन अस्पताललाई निर्देशन ★   प्रधानसेनापतिद्वारा संयुक्त राष्ट्रसङ्घ मुख्यालयको भ्रमण ★   सभामुख सापकोटा र अजरबैजानका सभामुख गफारोवाबीच भेटवार्ता ★   गिरिजाप्रसाद कोइरालाको नाममा विश्वविद्यालय स्थापना गर्नुपर्छः उद्योगमन्त्री बडू ★   गाईघाटका पसल डुबानमा ★   बेनी–जोमसोम सडक अवरुद्ध

‘मीस सुपर ट्यालेन्ट नेपाल २०१५’‘मीस सुपर ट्यालेन्ट नेपाल २०१५’ प्रतियोगिता शुरु भएको छ । नेक्स्ट मोडलस् नेपालले आयोजना गरेको प्रतियोगिताको उद्देश्य नयाँ प्रतिभाको खोजी हो । १७ देखि २८ बर्षसम्मका अविवाहित युवतीले प्रतियोगीतामा भाग लिएका छन् । प्रतियोगीताको शीर्ष उपाधि विजेताले ‘मीस सुपर ट्यालेन्ट नेपाल २०१५’ को उपाधिका साथमा नगद १ लाख रुपैयाँ र आधा दर्जन उप–विधामा पुरस्कृत गरिने प्रतियोगिताको अन्तिम स्पर्धा भाद्र महिनाको अन्तिम साता हुनेछ । (हेरौं प्रतियोगिताका सुन्दरीहरुको फोटो फिचर)