• १९ असार २०७९, आईतवार
  •      Sun Jul 3 2022
Logo
Latest
★   मकवानपुरमा जन्ती बोकेको ट्र्याक्टर दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु, २६ घाइते ★   सनराइज बैंकले ल्यायो कस्टमाइज फोटो कार्डको सुविधा ★   श्रावण महिनाभर एमाले बाग्मतीले ‘सुशु’ अभियान संचालन गर्ने ★   एमालेभित्रको अन्तर्घात छानबिन गर्न कार्यदल ★   १७ डिआइजीलाई दज्र्यानी चिह्न ★   निर्वाचनमा भएका अन्तरघातको छानबिनका लागि एमालेले बनायो समिति ★   अढाई करोडका सिन्काले दाँत कोट्याउँछन् नेपाली ! ★   अर्थ मन्त्रालय भन्छः जेठ १४ गते रातिको सीसीटीभी फुटेज मेटियो ★   दक्षिण पश्चिम पाकिस्तानमा बस खाल्डोमा खस्दा १९ जनाको मृत्यु, १२ घाइते ★   उपत्यका विशेष प्रदेश कमिटीमा स्थानीय निर्वाचनको समीक्षा

प्रधानमन्त्री विक्रमासिंघेलाई सिङ्गापुरको बधाईसिङ्गापुर, भदौ ४ । सिङ्गापुरका प्रधानमन्त्री लि सिङ लुङले एक सन्देश पठाई श्रीलङ्काका युनाइटेड नेसनल फ्रन्ट (यूएनएफ) का नेता रनिल विक्रमासिंघे श्रीलङ्काका नयाँ प्रधानमन्त्रीमा निर्वाचित हुनुभएकोमा बधाई ज्ञापन गर्नुभएको च्यानल न्युज एसियाले शुक्रबार बताएको छ ।

सिङ्गापुरका प्रधानमन्त्री लिले श्रीलङ्काली विक्रमासिंघेलाई आफ्नो सन्देशमा श्रीलङ्काली प्रधानमन्त्री सिंघेको नयाँ कार्यकाल समृद्ध श्रीलङ्का बनाउन सफल हुने विश्वास व्यक्त गर्नुभएको उक्त च्यानलले जनाएको छ ।

श्रीलङ्काली जनताले विक्रमासिंघेलाई प्रधानमन्त्रीका रूपमा निर्वाचित गर्नुले श्रीलङ्काका जनता शान्ति, प्रजातन्त्र र समृद्ध श्रीलङ्काको पक्षमा उभिएको पुष्टि भएको प्रधानमन्त्री लिले बताउनुभयो ।

त्यस्तै, सिङ्गापुरका पूर्व मन्त्री घो चोक तोङले पनि एक पत्र लेख्दै श्रीलङ्काली जनताको नयाँ सङ्कल्प राष्ट्रको पुनःनिर्माण तथा मेलमिलाप प्रयासका लागि कोशेढुङ्गा साबित हुने बताउनुभएको छ ।

श्रीलङ्काको यूएनएफका नेता रनिल विक्रमासिंघे श्रीलङ्काको नयाँ प्रधानमन्त्रीका रूपमा शुक्रबार राष्ट्रका नाममा सपथ लिनुभएको हो । यससँगै उहाँ श्रीलङ्काका प्रधानमन्त्रीको रूपमा चौँथो पटक निर्वाचित हुनुभएको हो । रासस/सिन्ह्वा