• १० मंसिर २०७९, शनिबार
  •      Sat Nov 26 2022
Logo

बालुवा चोरी गर्ने ८ जना ट्याक्टरसहित पक्राउरुपन्देही, भदौ २१ । तराईमा जारी आन्दोलनको सुरक्षामा प्रहरी खटिएको मौका छोपी रुपन्देही जिल्लाका विभिन्न नाकाबाट नदीजन्य पदार्थ चोरी गर्ने पक्राउ परेका छन् ।

जिल्ला प्रहरी कार्यलय रुपन्देहीले विभिन्न स्थानबाट आठ जनालाई ट्र्याक्टरसहित पक्राउ गरेको आइतबार साँझ जनाएको छ । जिल्लाका विभिन्न स्थानमा नदीजन्य पदार्थ गिट्टी, बालुवा, मिस्कट उत्खनन गरी ट्र्याक्टरमा लोड गरिरहेको अवस्थामा आठ जनालाई पक्राउ गरेको हो ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका अनुसार पक्राउ पर्नेमा लु २ त ७९७५ ट्र्याक्टरका चालक वेदनारायण थारु, लु २ त ९७२७ का बलबहादुर थारु, लु २ त ७४०४ का गणेशकुमार थारु, लु २ त १३० का जीतेन्द्र यादव, लु २ त ४३०९ का गौरव यादव, लु २ त ९७३२ का सरोज गौड, लु १ त ९१६८ का चन्द्रशेखर सहनी र लु ३ त २४८३ का रमेश लोध रहेका छन् ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका प्रहरी प्रमुख राजेन्द्र ढकालले जिल्ला तथा मातहतका प्रहरी कार्यालयले पक्राउ गरेका उनीहरु माथि अनुसन्धान भइरहेको बताउनुभयो । रासस