• १७ आश्विन २०८०, बुधबार
  •      Wed Oct 4 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   एसियाली खेलकुदः चीन १६१ स्वर्णसहित शीर्षस्थानमा, कबड्डीमा नेपालको पदकको टुङ्गो केहीबेरमा ★   परराष्ट्र मामिला प्रतिष्ठान र नेफेजबीच सहकार्य गर्न समझदारी  ★   वडादशैंको पुर्वसन्ध्यामा विद्यार्थीको दुर्गा नृत्य र देवीहरुको झाँकी ★   पुल्चोक क्याम्पसको परीक्षा बोर्डका पदाधिकारीले दिए सामुहिक राजीनामा ★   च्याम्पियन्स लिगमा रियलको रोमाञ्चक जित ★   एमसिसी परियोजना: संसदबाट गरिएको व्याख्यात्मक घोषणामा सहमत छौं- सिइओ अल्ब्राइट ★   च्याम्पियन्स लिगमा आर्सनल र म्यान्चेस्टर युनाइटेडको हार ★   नेपालगञ्जको अवस्था: झडपमा तीन सुरक्षाकर्मीसहित १३ घाइते ★   पशुपति क्षेत्र विकास कोषको सदस्य सचिवको जिम्मेवारी राजकुमारलाई ★   श्रीनिवास आचार्य प्रहरी नियन्त्रणमा

प्रधानमन्त्री देउवासँग बीजेपी नेता हर्षवर्धनको भेटकाठमाडौं । प्रधामन्त्री शेरबहादुर देउवासँग  भारतको सत्तारुढ दल भारतीय जनता पार्टी (भाजपा) का नेता डा हर्षवद्र्धनले आज बिहान भेटवार्ता गर्नुभएको छ । 

पूर्वमन्त्री डा हर्षवद्र्धन भाजपाका प्रभावशाली नेता मानिनुहुन्छ । स्रोतका अनुसार भेटवार्तामा प्रधानमन्त्री देउवाले डा हर्षवद्र्धनलाई उहाँ भारतीय सरकारमा स्वास्थ्यमन्त्री हुँदा नेपालमा कोभिड–१९ विरुद्धको खोप तथा स्वास्थ्य क्षेत्रमा पु¥याएको सहयोगप्रति धन्यवाद दिनुभएको थियो । 

उहाँहबीच दुई मुलुकबीचको आपसी सम्बन्धलाई अझ सुदृढ र प्रगाढ बनाउनेबारेमा कुराकानी भएको बताइएको छ ।