• ८ आश्विन २०८०, सोमबार
  •      Mon Sep 25 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेप्से परिसूचक ५.८९ अंकले गिरावट ★   एमालेको ध्यान बलियो राष्ट्रिय शक्ति निर्माणमा: महासचिव पोखरेल ★   डिजिटल नेपाल बनाउने सपना छ: प्रधानमन्त्री दाहाल ★   माल्दिभ्सलाई हराउदै नेपाल सेमिफाइनलमा ★   पुल मर्मत गर्न नेपाल–भारतको झुलाघाट नाका बन्द ★   बाजुरामा भाइरल ज्वरोको कारणले दुई जनाको मृत्यु ★   गैँडा मार्ने मुद्दाका फरार प्रतिवादी २५ वर्षपछि पक्राउ ★   सडक व्यापार व्यवस्थापनका लागि काठमाडौं महानगरपालिकालाई दबाब दिन मिल्दैन: सुनिता डंगोल ★   भोलिबाट इन्द्रजात्रा शुरु हुने, २० जना विदेशी पाहुना आउने ★   कोशी प्रदेश: मुख्यमन्त्री कार्कीले मन्त्रिपरिषद् विस्तार गर्दै

एमालेको १०औं महाधिवेशन: बन्द सत्र सुरुचितवन । नेकपा एमालेको १०औं महाधिवेशनको बन्द सत्र सुरु भएको छ ।  निर्धारित समय भन्दा झण्डै ६ घण्टा ढिलो सुरु भएको बन्दसत्र अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले  र  एमाले महाधिवेशनको निमन्त्रणामा नेपाल आएका विदेशी पाहुनाहरुले सम्बोधन गर्ने  कार्यक्रम रहेको छ ।

अध्यक्ष ओली केहीबेर अगाडि बन्दसत्र स्थल सौराहास्थित होटल सेभेन स्टारमा पुग्नु भएको छ ।  बन्दसत्रले एमाले केन्द्रीय कमिटीको बैठकले शुक्रबार साँझ गरेको विधान संशोधनलाई पनि अनुमोदन गर्नेछ ।

गत असोजमा ललितपुरको गोदावरीमा गरिएको विधान शंसोधनलाई पुनः  शंसोधन गर्दै पदाधिकारी सहित पोलिटव्युरो र केन्द्रीय सदस्यहरुको संख्या थप गर्ने निर्णय गरेको थियो । आजै  उम्मेदवारी मनोनयनको  कार्यतालीका समेत रहेको छ ।