• १७ आश्विन २०८०, बुधबार
  •      Wed Oct 4 2023
  •   Unicode
Logo
Latest
★   बझाङ भूकम्प अपडेट : एक जनाको मृत्यु, १३५ घर भत्किए ★   मलेखुमा ट्रकको ठक्करबाट दुई स्कुले बालकको मृत्यु ★   नेपथ्य क्यानाडा भ्रमणको पहिलो शो क्यालगरीमा सम्पन्न ★   चीन १६१ स्वर्णसहित शीर्षस्थानमा, कबड्डीमा नेपालको पदकको टुङ्गो केहीबेरमा ★   परराष्ट्र मामिला प्रतिष्ठान र नेफेजबीच सहकार्य गर्न समझदारी  ★   वडादशैंको पुर्वसन्ध्यामा विद्यार्थीको दुर्गा नृत्य र देवीहरुको झाँकी ★   पुल्चोक क्याम्पसको परीक्षा बोर्डका पदाधिकारीले दिए सामुहिक राजीनामा ★   च्याम्पियन्स लिगमा रियलको रोमाञ्चक जित ★   एमसिसी परियोजना: संसदबाट गरिएको व्याख्यात्मक घोषणामा सहमत छौं- सिइओ अल्ब्राइट ★   च्याम्पियन्स लिगमा आर्सनल र म्यान्चेस्टर युनाइटेडको हार

नेपाललाई युएईले दियो २०३ रनको लक्ष्यकाठमाडौं । आईसीसी क्रिकेट विश्वकप लिग टू अन्तर्गत एकदिवसीय सिरिजमा नेपाल र युएईबीचको खेल जारी छ । 

दुबई क्रिकेट रंगशालामा नेपालले टस जितेर पहिले बलिङ रोजेपछि ब्याटिङमा उत्रिएको युएईले नेपाललाई जितका लागि २०३ रनको लक्ष्य दिएको छ । 

५० ओभर खेल्दै युएईले ९ विकेट गुमाएर २०२ रन जोड्यो । युएईका लागि मुहम्मद वासिमले ५१ बल खेल्दै ३३ रन जोडे । यस्तै, चिराग सुरीले ५४ बल खेल्दै २६ रन जोडे भने रोहन मुस्ताफाले ७३ बलमा ६० रनको अर्धशतकीय इनिङ्स खेले । 

यस्तै, बसिल हमीदले ३३ बलमा १७ रन जोडे भने आलिशान शराफुले १३ बलमा २१ रन जोडे । 

नेपालका लागि कप्तान सन्दिप लामिछानेले ३ विकेट लिए भने सोमपाल कामी र करन केसीले समान २/२ विकेट लिए। त्यस्तै दिपेन्द्र सिंह एरी र आरिफ शेखको नाममा समान १/१ विकेट रह्यो ।