• ९ श्रावण २०८१, बुधबार
  •      Wed Jul 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   नेपालमा विश्वको प्रविधि र समृद्धि भित्र्याउने काममा लाग्न परराष्ट्रमन्त्रीको आग्रह ★   भेडेटारको स्काइ वाक निर्माण सकियो, शुक्रबार मुख्यमन्त्रीले उद्घाटन गर्ने ★   सहज स्तरोन्नतिका लागि इजिप्टले सघाउने ★   टीकापुरमा चितुवाको त्रास ★   हिमा नदी र मार्सी धान खेती, फोटोले नै खिच्यो प्रधानमन्त्री ओलीको मन ! ★   कर्णाली प्रदेशमा आज भारी वर्षा हुने, बाढी र पहिराेको चेतावनी ★   पूर्वमुख्यमन्त्री कार्कीले शौचालयमा थुनेर कुट्ने धम्की दिएपछि सचिव भट्टराईले गुहारे प्रशासन ★   नेपाल एसिया कपबाट बाहिरियो ★   प्रधानमन्त्री ओलीले भने– विद्युत् प्राधिकरणसँग मतभेद छैन, उद्योगीसँग बक्यौता उठाइन्छ ★   अमेरिकास्थित नेपालीको सहयोगमा अनाथ आश्रमका बालबालिकालाई स्कुल भ्यान

२४ वर्षपछि फर्किएको ‘ग्लेडिएटर २’को ट्रेलर सार्वजनिकएजेन्सी । सन् २००० मा काल्पनिक विधाको हलिउड फिल्म ‘ग्लेडिएटर’ ठूलो पर्दामा रिलिज भएको थियो ।

निर्देशक रिडले स्कटको यो फिल्ममा तत्कालीन सुपरस्टार रसेल क्रोले आफ्नो दमदार अभिनयले सबैको मन जिते र ग्लेडिएटर आफ्नो अद्भुत कथाको आधारमा सफल साबित भयो ।

लामो समयदेखि यो चलचित्रको सिक्वेलको चर्चा चलिरहेको थियो र अहिले ‘ग्लेडिएटर २’ को पछिल्लो ट्रेलरले यो चर्चा झनै बढाएको छ ।

फिल्मको स्टार कास्ट पहिलो भागको तुलनामा पूर्ण रूपमा परिवर्तन भएको छ ।

एक ऐतिहासिक महाकाव्य नाटकमा आधारित चलचित्र ग्लेडिएटर २ को शानदार ट्रेलर सार्वजनिक भएको छ । यस ट्रेलरमा २४ वर्षपछि आएको ग्लेडिएटरको कथालाई नयाँ ढंगले अगाडि बढाइएको देख्न सकिन्छ, जसमा रोमन सेनाका शासक र एक कैदीबीचको रक्तपातपूर्ण द्वन्द्व देखाइएको छ ।

हलिउड अभिनेता पल मेस्कल ग्लेडिएटरको रूपमा आफ्नो क्षमता प्रमाणित गर्दै छन् । उनीहरु बाहेक ग्लेडिएटर २ मा सुपरस्टार पेड्रो पास्कल, डेनजेल वाशिङटन, कोनी निल्सन, डिमोन हाउन्साउ र जोसेफ क्विन जस्ता कलाकारहरु महत्वपूर्ण भूमिकामा देखिएका छन् । ग्लेडिएटरको यो सिक्वेल पनि रिडले स्कटले नै निर्देशन गरेका हुन् ।

यो ट्रेलर हेरेपछि, ग्लेडिएटर पार्ट २ को लागि फ्यानहरुको उत्साह धेरै बढेको छ र सबै यसको रिलिजको लागि उत्सुक छन् । यो चलचित्र २२ नोभेम्बर २०२४ मा विश्वभरका थिएटरहरूमा रिलिज हुनेछ ।