• १० श्रावण २०८१, बिहीबार
  •      Thu Jul 25 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   सडक स्तरोन्नति सुरु भएसँगै कोदारवासी खुसी ★   डेङ्गीका बिरामी बढेपछि सङ्खुवासभाका अस्पतालमा शय्या अभाव ★   राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीको केन्द्रिय समितिको बैठक जारी ★   पेरिस ओलम्पिक: खेल बराबरमा सकिएको दुई घण्टापछि मोरक्कोसँग अर्जेन्टिना पराजित ★   स्वास्थ्य मन्त्रीद्वारा सौर्य एयर दुर्घटनाप्रति दु:ख व्यक्त ★   सिमलताल दुर्घटना: कार्यदलले ११ दिनमा पनि सकेन काम, थप सात दिन माग ★   काँकडभिट्टाबाट आठ करोडको जडीबुटी निर्यात ★   एकैदिन २४ सयले घट्यो सुनको मूल्य, कतिमा हुँदैछ कारोबार? ★   इजराइली सेनाद्वारा गाजामा बन्धक बनाइएका पाँच जनाको शव फेला ★   धरापमा जडिबुटीको मनोहरा निलो पुल र बुद्धनगरको धोविखोला पुल…

फ्रान्सलाई हराउँदै स्पेन युरो कपको फाइनलमाकाठमाडौं । स्पेन युरो कप २०२४ को फाइनलमा प्रवेश गरेको छ ।

केहिबेरअघि सप्पन्न खेलमा फ्रान्सलाई २-१ गोलले हराउँदै स्पेन उपाधि नजिक पुगेको हो ।

तिनै गोल पहिलो हाफमा भएको थियो । खेलको आठौँ मिनेटमा कोलो मोउनीले गोल गर्दै फ्रान्सलाई सुरुवाती अग्रता दिलाएका थिए ।

तर २१ औं मिनेटमा लामिने यामलले र २५ औं मिनेटमा ड्यानी ओल्मोले गोल गर्दै स्पेनलाई जित दिलाए ।

स्पेनले अब उपाधिका लागि नेदरल्यान्ड्स र ईंग्ल्याण्डबीचको विजेतासँग खेल्नेछ ।