• २९ असार २०८१, शनिबार
  •      Sat Jul 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   त्रिशूलीमा बेपत्ता तीन जनाको शव फेला ★   सूचना प्रविधि क्षेत्रको विकासलाई सरकारले प्राथमिकतामा राख्नुपर्छ:अध्यक्ष ढकाल ★   स्रष्टाले सम्झिए आदिकवि ★   प्रहरी जवानको परीक्षा दिँदै गरेका छ नक्कली परीक्षार्थी पक्राउ ★   चाइना निर्माण कम्पनीसँगको समन्वयमा पूर्वपश्चिम राजमार्गका खाल्डाखुल्डी पुर्दै ट्राफिक प्रहरी ★   पशुपति क्षेत्रमा गङ्गामाई रथयात्रा ★   नारायणीमा दुईवटा शव फेला ★   ओली सरकारमा लोसपा सहभागी हुने, मन्त्री छान्ने जिम्मा अध्यक्ष ठाकुरलाई ★   आइतबारका लागि निर्धारित प्रतिनिधिसभाको बैठक सोमबार सर्यो ★   एमाले अध्यक्ष ओली आइतबार चौंथोपटक प्रधानमन्त्री बन्दै !

अनुपम खेरको अफिसमा चोरीएजेन्सी । बलिउड अभिनेता अनुपम खेरको मुम्बईस्थित वीरा देसाईको अफिसमा चोरी भएको छ । कार्यालयको लेखा विभागको सेफ बाकस लिएर चोरहरु फरार भएका छन् ।

यति मात्र होइन, चोरहरूले फिल्मको नेगेटिभ बक्स पनि साथमा लगेका छन् । सीसीटीभी फुटेजमा चोरहरू अटोमा बसेको देखिएका छन् ।

अनुपम खेरले यस विषयमा मुम्बई प्रहरीमा उजुरी दिएका छन् । अनुपम खेरले आफ्नो सामाजिक सञ्जाल अकाउन्टमा यो सम्पूर्ण कुराको जानकारी दिएका छन् । उनले भाँचिएको ढोकाको भिडियो पनि सेयर गरेका छन् । यो घटना १९ जुनको हो ।

चोरहरूले ताला तोडेर नगद सहित करिब ४.१५ लाख रुपैयाँ बराबरको सामान चोरेको प्रहरी अधिकारीले बताए । अनुपम खेरले पनि यसबारे ईटाइम्ससँग कुरा गर्दै चोरहरूले चोरी गरेको रिल झोलामा रहेको बताए ।

अनुपम खेरले भने, ‘यो पुरानो भवन हो, जसमा केही सीसीटीभी क्यामेरा मात्र छन् । मैले पाएको फुटेजमा दुई चोरले मिलेर चोरी गरेको देखेँ । अम्बोली प्रहरीले उनीहरुको खोजी गर्ने आश्वासन दिएको छ । यस सम्बन्धमा प्रहरीले अनुसन्धान थालेको जानकारी गराएको छ ।’