• २९ असार २०८१, शनिबार
  •      Sat Jul 13 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   त्रिशूलीमा बेपत्ता तीन जनाको शव फेला ★   सूचना प्रविधि क्षेत्रको विकासलाई सरकारले प्राथमिकतामा राख्नुपर्छ:अध्यक्ष ढकाल ★   स्रष्टाले सम्झिए आदिकवि ★   प्रहरी जवानको परीक्षा दिँदै गरेका छ नक्कली परीक्षार्थी पक्राउ ★   चाइना निर्माण कम्पनीसँगको समन्वयमा पूर्वपश्चिम राजमार्गका खाल्डाखुल्डी पुर्दै ट्राफिक प्रहरी ★   पशुपति क्षेत्रमा गङ्गामाई रथयात्रा ★   नारायणीमा दुईवटा शव फेला ★   ओली सरकारमा लोसपा सहभागी हुने, मन्त्री छान्ने जिम्मा अध्यक्ष ठाकुरलाई ★   आइतबारका लागि निर्धारित प्रतिनिधिसभाको बैठक सोमबार सर्यो ★   एमाले अध्यक्ष ओली आइतबार चौंथोपटक प्रधानमन्त्री बन्दै !

सेन्ट भिसेन्टमा नेपाली क्रिकेट समर्थकको उत्साह (फोटो फिचर)काठमाडौं । आईसीसी टि–ट्वेन्टी विश्वकपमा अहिले नेपाल र दक्षिण अफ्रिका बीच प्रतिस्पर्धा भइरहेको छ । नेपाललाई टेस्ट मान्यता प्राप्त राष्ट्रलाई हराउने अवसर छ ।

आजको खेलमा विजयी भए नेपालको सुपर एटमा पुग्ने सम्भावना कायमै रहेछ । वेस्ट इन्डिजको सेन्ट भिसेन्टमा नेपाल र दक्षिण अफ्रिकाबीच भइरहेको खेलका केही तस्बिर । (तस्बिर : क्यान)