• ९ जेष्ठ २०८१, बुधबार
  •      Wed May 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   आईपीएलः बैंगलोरलाई हराउँदै राजस्थान क्वालिफायर २ मा, फाइनल पुग्न हैदरावादसँग भिड्ने ★   वीर अस्पतालको अनुगमनमा जे देखियो… ★   सद्भाव फैलाउन बुद्ध शिक्षामा विश्वास गरौँ : प्रधानमन्त्री ★   स्वयम्भूनाथ परिसरमा सागा दावाको उत्सव-फोटो फिचर ★   गृहमन्त्री लामिछानेमाथि छानबिन गर्न राप्रपाको माग ★   पृथ्वीको तापक्रम १.५ डिग्री माथि बढ्न नदिन सबैको पहल आवश्यक ★   श्रीराम चिनी मिलको समस्या समाधान गर्न कार्यदल ★   गृहमन्त्री र महान्यायाधिवक्ताविरुद्ध रिट दर्ता गर्न सर्वोच्चको आदेश ★   सन्दीपलाई लिएर क्यान सचिव पारस अमेरिकी दूतावासमा ★   राज्यका निकायप्रति नागरिकको विश्वास बढाउन सकिएन स्वतः बढ्ने निरासाले आक्रोश जन्माउँछ: गृहमन्त्री लामिछाने

बैंगलोरको लगातार तेस्रो जित, प्लेअफको सम्भावना कायमैकाठमाडौँ । रोयल च्यालेन्जर्स बैंगलोरले आईपीएल–२०२४ मा लगातार तेस्रो जित हात पारेको छ ।

टोलीले चालू सिजनको ५२औं खेलमा गुजरात टाइटन्सलाई ४ विकेटले पराजित गरेको हो । यो जितसँगै बैंगलोरले प्लेअफको सम्भावना जीवितै राखेको छ ।

एम चिन्नास्वामी स्टेडियममा शनिबार भएको खेलमा बैंगलोरले टस जितेर बलिङ रोजेको थियो । गुजरात १९.३ ओभरमा १४७ रनमा अलआउट भयो । बैंगलोरले १३.४ ओभरमा ६ विकेटको क्षतिमा लक्ष्य पुरा गरेको थियो । खेलको प्लेयर अफ द म्याच मोहम्मद सिराज भए । उनले २९ रनमा २ विकेट लिए ।

जीटीबाट राहुल तेवाटिया ३५ रन, डेभिड मिलर ३० रन, शाहरुख खान ३७ रन बनाएर आउट भए । राशिद खानले १८ रन बनाए । बैंगलोरका मोहम्मद सिराज, विजयकुमार वैशाख र यश दयालले २–२ विकेट लिए ।

आरसीबीका कप्तान फाफ डु प्लेसिसले २३ बलमा ६४ रन बनाए भने विराट कोहलीले २७ बलमा ४२ रन बनाए । दुबैले ९२ रनको ओपनिङ पार्टनरसिप गरे । गुजरातका जोसुवा लिटिलले ४ विकेट लिए भने नूर अहमदले २ विकेट लिए ।