• ९ जेष्ठ २०८१, बुधबार
  •      Wed May 22 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   आईपीएलः बैंगलोरलाई हराउँदै राजस्थान क्वालिफायर २ मा, फाइनल पुग्न हैदरावादसँग भिड्ने ★   वीर अस्पतालको अनुगमनमा जे देखियो… ★   सद्भाव फैलाउन बुद्ध शिक्षामा विश्वास गरौँ : प्रधानमन्त्री ★   स्वयम्भूनाथ परिसरमा सागा दावाको उत्सव-फोटो फिचर ★   गृहमन्त्री लामिछानेमाथि छानबिन गर्न राप्रपाको माग ★   पृथ्वीको तापक्रम १.५ डिग्री माथि बढ्न नदिन सबैको पहल आवश्यक ★   श्रीराम चिनी मिलको समस्या समाधान गर्न कार्यदल ★   गृहमन्त्री र महान्यायाधिवक्ताविरुद्ध रिट दर्ता गर्न सर्वोच्चको आदेश ★   सन्दीपलाई लिएर क्यान सचिव पारस अमेरिकी दूतावासमा ★   राज्यका निकायप्रति नागरिकको विश्वास बढाउन सकिएन स्वतः बढ्ने निरासाले आक्रोश जन्माउँछ: गृहमन्त्री लामिछाने

ओलीले दिए सुहाङलाई बधाई – फोटोफिचरकाठमाडौँ । नेकपा (एमाले)का अध्यक्ष केपी शर्मा ओली इलाम पुगेका छन् ।

उनी इलाम–२ को उपनिर्वाचनमा विजयी भएका एमाले उम्मेदवार सुहाङ नेम्वाङलाई बधाई दिन इलाम पुगेका हुन् ।

ओलीले सुहाङलाई भेटेरै बधाई दिए । दुबैलाई हर्षित मुद्रामा देख्न सकिन्छ । उपनिर्वाचनमा सुहाङ २७ हजार ७७२ मतका साथ विजयी भएका हुन् ।