• ११ जेष्ठ २०८१, शुक्रबार
  •      Fri May 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   कांग्रेसको अवरोधपछि प्रतिनिधिसभाको बैठक स्थगित ★   धावनमार्गमा खाल्डो परेपछि त्रिभुवन विमानस्थल ४५ मिनेटको लागि बन्द ★   कार्यदल बैठक सकारात्मक रुपमा अघि बढिरहेको छ: महेश बर्तौला ★   सिरोहियालाई साधारण तारेखमा छोड्न माग गर्दै जनकपुरका मेयर धर्नामा ★   कार्यदल बैठकमा आज पनि जुटेन सहमति ★   टी-२० सिरिजमा अमेरिकाले दोस्रो खेलमा पनि बंगलादेशलाई हरायो ★   नेपाल प्रहरीले आफ्नो दायित्वलाई कुशलतापूर्वक निर्वाह गर्दै आएको छ: प्रधानमन्त्री ★   संसद् भवनमा विपक्षी दलको बैठक सुरु ★   इजिप्ट र अमेरिकाले बढाए विमानस्थलमा सुरक्षा ★   विद्युत् प्राधिकरण वितरण केन्द्र वीरगञ्जको बक्यौता साढे तीन अर्ब

वैवाहिक जीवनमा प्रेम कायम राख्न चाहनुहुन्छ भने यी वास्तु टिप्स अपनाउनुहोस्प्रतीकात्मक तस्बिर

एजेन्सी । धेरै पटक घरमा वास्तु दोष भएमा त्यसको प्रभाव व्यक्तिको जीवन र पारिवारिक सम्बन्धमा देखिन सक्छ । यस्तो अवस्थामा यदि तपाइँ र तपाइँको पार्टनरबीच बारम्बार झगडा हुन्छ भने, तपाइँ यी वास्तु टिप्सहरू प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ । यी कुराहरू अपनाएर तपाईंले आफ्नो जीवनमा राम्रो परिणाम देख्न सक्नुहुन्छ ।

बेडरूम वास्तु टिप्स
वास्तुशास्त्रमा पति पत्नीको कोठा दक्षिण दिशामा हुनुपर्छ भन्ने मान्यता रहेको छ । यसका साथै आफ्नो कोठामा सकेसम्म हल्का रङको प्रयोग गर्नुहोस् । साथै, वास्तु अनुसार कोठामा काठको ओछ्यान प्रयोग गर्नु राम्रो मानिन्छ । सुत्दा टाउको दक्षिणतिर हुनुपर्छ भन्ने कुरामा पनि ध्यान दिनुपर्छ । वास्तुशास्त्रमा पति ओछ्यानको दाहिने पट्टि सुत्ने र पत्नीलाई देब्रेपट्टि सुत्ने भनिएको छ ।

यस्ता तस्बिरहरू लगाउनुहोस्
वास्तुशास्त्र अनुसार पति र पत्नीले आफ्नो शयनकक्षमा राधा–कृष्णको तस्बिर राख्नुपर्छ । यसका साथै शयनकक्षमा जनावर र चराको जोडीको मूर्ति वा तस्विर पनि राख्न सक्नुहुन्छ । यसले जीवनमा प्रेम कायम राख्छ । अर्कोतर्फ, यदि तपाईं बेडरूममा पति–पत्नीको तस्वीर राख्न चाहनुहुन्छ भने, पश्चिम दिशा सधैं राम्रो हुनेछ ।

सुत्ने कोठामा नराख्नुहोस् यी चिजहरु
वास्तुशास्त्रमा पति–पत्नीले आफ्नो कोठामा हिंस्रक जनावर वा महाभारत आदिसँग सम्बन्धित तस्बिरहरू कहिल्यै टाँस्नु हुँदैन । यसले नकारात्मकता बढाउँछ, जसले पति–पत्नीबीच झगडा पनि बढाउँछ । यसका साथै सुत्ने कोठामा धेरै इलेक्ट्रोनिक सामान राख्नबाट पनि बच्नुपर्छ । यसले सम्बन्धमा तनाव बढ्न सक्छ ।