• ११ जेष्ठ २०८१, शुक्रबार
  •      Fri May 24 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   क्यान्सरको जोखिम पहिचान गर्न स्वास्थ्य शिविर ★   डोजर लगाएपछि बागलुङका ताल सुक्दै ★   संसदलाई विधिसंगत रुपमा छलफलको केन्द्र बनाऔं: सभामुख घिमिरे ★   व्यावसायिक चियाखेतीसँगै पर्यटन प्रवर्द्धनमा भोजपुरका रञ्जित ★   कांग्रेसको अवरोधपछि प्रतिनिधिसभाको बैठक स्थगित ★   धावनमार्गमा खाल्डो परेपछि त्रिभुवन विमानस्थल ४५ मिनेटको लागि बन्द ★   कार्यदल बैठक सकारात्मक रुपमा अघि बढिरहेको छ: महेश बर्तौला ★   सिरोहियालाई साधारण तारेखमा छोड्न माग गर्दै जनकपुरका मेयर धर्नामा ★   कार्यदल बैठकमा आज पनि जुटेन सहमति ★   टी-२० सिरिजमा अमेरिकाले दोस्रो खेलमा पनि बंगलादेशलाई हरायो

अफिसमा इमर्जेन्सी पारिवारिक छुट्टी मागेकी महिलालाई बोसले आईपीएल हेर्दा टिभीमा लाइभ देखेपछि…एजेन्सी । आईपीएललाई अतुलनीय प्रिमियर लिग यसै भनिदैन, जहाँ अनौठो शट, क्याच, बलिङ, ब्याटिङ, चौका र छक्का देखिन्छन् । उही समयमा, स्टेडियम भित्र र बाहिर अनौठो मानिसहरू कुनै न कुनै कारणले भाइरल हुन्छन् ।

यस्तै घटना रोयल च्यालेन्जर्स बैंगलोर (आरसीबी) र लखनउ सुपर जायन्ट्स (एलएसजी)बीचको खेलमा देखिएको थियो । जब रंगशालामा बसेका एक दर्शकको रोचक क्रियाकलाप अहिले भाइरल भइरहेको छ ।

कुनै पनि खेल सुरु हुनु अघि नै, फ्यानहरू टिभी अगाडि बस्छन् वा मोबाइलमा खेल हेर्छन् वा जियो सिनेमा खोल्छन् र बस्छन् । धेरै दर्शकले टिकट काटेर रंगशालामा खेलको रमाइलो गरेका छन् । कोही घरको समस्या देखाउँदै झुट बोलेर खेल हेर्न रंगशालामा आउँछन् भने कतिपयले अफिसमा आफ्नो हाकिमसँग झुट बोलेर खेल हेर्न स्टेडियम जान्छन् ।

एउटी युवतीले पनि आफ्नो हाकिमसँग झूट बोलेर बिदा लिएर खेल हेर्न स्टेडियम पुगिन् । उनले घरमा आपतकालिन परेकाले छुट्टी लिनुपरेको बताएकी थिइन् । रोयल च्यालेन्जर्स बैंगलोरकी महिला फ्यान नेहा द्विवेदीले आफ्नो मालिकसँग झूट बोलिन् र अफिसबाट चाँडो बिदा लिएर खेल हेर्न स्टेडियम पुगिन् ।

तर उनको मालिकले उनलाई टिभीमा देखेपछि उनको रहस्य खुल्यो । नेहा द्विवेदीले इन्स्टाग्राममा भिडियो अपलोड गर्दै सम्पूर्ण घटना सुनाइन् । नेहाले भिडियोको क्याप्सनमा लेखेकी छिन्, ‘मोये–मोये दिनप्रतिदिन वास्तविक हुँदै गइरहेको छ ।’ उनले म्याच हेर्दै गर्दा हाकिमले टिभीमा देखे र म्यासेज गरेर सोधपुछ गरेको बताइन् । मालिक पनि खेलप्रेमी थिए, त्यसैले नेहालाई झूट बोल्दा पनि कुनै समस्या भएन ।