• ३० चैत्र २०८०, शुक्रबार
  •      Fri Apr 12 2024
  •   Unicode
Logo
Latest
★   लुम्बिनीका मुख्यमन्त्री महराले पाए विश्वासको मत ★   मलेसियाविरुद्ध नेपालले टस हार्यो, पहिला फिल्डिङ गर्दै ★   सुर्तिजन्य पदार्थलाई राजश्वको आम्दानीको बाटो बनाउनु हुँदैन: प्रमुख सचेतक बर्तौला ★   काँग्रेसले चल्न नदिएपछि संसद अन्त्य भयो: ओली ★   विसं २०८०: मेलम्ची पर्खंदै बित्यो आधा वर्ष ★   गुराँससँग रमाउन र हिमाल हेर्न घोडेपानी ★   सत्य निरूपण र बेपत्ता आयोगमा पदाधिकारी नियुक्त गर्न सिफारिस समिति गठन ★   राष्ट्रियसभा सदस्यमा अञ्जान शाक्य नियुक्त गर्न सिफारिस ★   प्रतीक्षित चलचित्र ‘पुजार सार्की’को टिजर सार्वजनिक: फरक भूमिकामा देखिए आर्यन, प्रदीप र पल ★   संसदको हिउँदे अधिवेशन वैशाख २ बाट अन्त्य गर्ने निर्णय

राजेशपायल राईले गरे पत्नी सङबुङसँग सम्बन्ध विच्छेदकाठमाडौं । गायक राजेशपायल राईले पत्नी सङबुङ राईसँग कानुनी रुपमा सम्बन्ध विच्छेद गरेका छन् ।

चैत १५ गते काठमाडौं जिल्ला अदालतमा न्यायाधीश पदमराज पाण्डेको एकल इजलासले उनीहरुको सम्बन्ध विच्छेदको फैसला गरेको हो ।

राजेशपायलले सम्बन्ध विच्छेदको मुद्दा दायर गरेका थिए । अदालतले उनीहरुको सम्बन्ध बिच्छेद समझदारीबारमा भने खुलाएको छैन ।

राजेशपायल र सङबुङले २०७८ सालमा विवाह दर्ता गरेका थिए । यी दुईबाट दुईवर्षे एक सन्तान पनि रहेको छ ।